Компанія Tapì взяла участь у відомому фестивалі Pentawards у Лондоні

 Компанія Tapì взяла участь у відомому фестивалі Pentawards у Лондоні

Нещодавно у Лондоні відбувся відомий фестиваль, присвячений дизайну паковань, Pentawards. Відома компанія Tapì взяла участь у фестивалі і презентувала впродовж заходу свої інноваційні пробки для виробників напоїв.

– З 2018 року ми беремо участь у Pentawards, щоб дізнатися про нові обрії дизайну паковання, які з року в рік стають все більш важливою темою для нас. До функціонального складника додаємо естетичний, технологічний і насамперед той, що пов’язаний зі стійкістю виробництва. Світ дизайну (у всіх галузях) надихає нас щодня та підштовхує шукати нові рішення, які дозволяють нам підняти наші продукти на вищий рівень, – кажуть у компанії Tapi.

Фестиваль Pentawards заснований 2007 року. Він є провідною глобальною платформою та спільнотою для дизайну паковань. Фестиваль об’єднує виробників паковання також завдяки щорічному конкурсу. Зокрема, з моменту заснування фестивалю в конкурсі беруть участь виробники з понад 90 країн світу.

Компанія Tapì – партнер журналу «Напої. Технології та Інновації» вже впродовж багатьох років. Компанія постійно презентує новинки для виробників напоїв на сторінках видання.

Tapì – міжнародна група компаній, що спеціалізується на дизайні, виробництві та розповсюдженні високотехнологічних пробок для напоїв у Premium і Super Premium сегментах. Вироби останнього покоління Tapì – це не лише максимально функціональна, а й естетична продукція з інноваційних екологічних матеріалів. 

Цього року співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія Ящук відвідала виробництво компанії Tapì в Італії. Репортаж із виробництва читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2, який можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Це перший друкований випуск із початку повномасштабної війни. Щоб придбати друкований випуск журналу, звертайтеся :
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті