Коли Україна отримає власний географічний бренд черешні?

 Коли Україна отримає власний географічний бренд черешні?

В Україні завершується реєстрація ще одного продукту з історичним географічним походженням — Мелітопольської черешні. Це перша українська ягода, яка отримає реєстрацію як географічне зазначення і матиме право на визнання в ЄС.Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Заявку на реєстрацію географічного зазначення походження товару було подано „Асоціацією виробників мелітопольської черешні“ за результатами спільної роботи Мінагрополітики, Мінекономіки та проекту технічної підтримки ЄС „Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні“. Завершення реєстрації очікується наприкінці липня», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що мелітопольська черешня відома ще з 19 сторіччя, вирощується у місцевості навколо міста Мелітополь на обох берегах річки Молочна, а саме — у межах міста Мелітополь та оточуючих населених пунктів.

«Мелітопольська черешня — товар елітного класу, плоди якої збирають вручну. Ягоди характеризується багатим ароматом і смаком, збалансованим вмістом цукру та кислоти, а також відмінними товарними властивостями», — додають у відомстві.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар