Колекцію вин та дистилятів WineIdea продають, щоб допомогти військовим проходити реабілітацію

 Колекцію вин та дистилятів WineIdea продають, щоб допомогти військовим проходити реабілітацію

Колекцію вин та дистилятів WineIdea, надбану за 30 років, нині виставляють на продаж із благодійною метою – зібрати кошти на спеціалізоване авто для відділення реабілітації лікарні. Про це повідомив один із засновників підприємства Павло Макогон.

– Разом із моєю родиною і близькими друзями ми хочемо започаткувати проєкт, який допоможе реабілітовуватися нашим військовим, обмеженим у рухах. Моя колекція українських вин та подарункових дистилятів, надбана за 30 років, має цінність і буде реалізована (бо зараз немає сенсу їй лежати). На отримані кошти ми придбаємо спеціалізоване авто для відділення реабілітації лікарні. Одноденні подорожі навколо Києва надихнуть позитивом наших Героїв, і ми зможемо їх прийняти і обійняти, – йдеться в повідомленні Павла Макогона.

На придбаному авто забезпечать комунікацію з лікарнею і локаціями, де можливо відпочити нашим захисникам. 

Виноробня WineIdea, що у селі Ясногородка під Києвом, зазнала руйнувань у перший рік повномасштабного вторгнення росії до України. Нині Сімейний екопарк «Ясногородка» відновився після бомбардувань і приймає відвідувачів. Військові можуть відвідати екопарк безкоштовно.

Під час бойових дій згоріли котеджі, офіс, гуртожиток для працівників підприємства, росіяни зруйнували склад, загинула частина тварин в екопарку. Сама ж виноробня майже не постраждала – пошкодили лише фасад. WineIdea також має музей амфор, який вцілів. Під час обстрілів там ховалися працівники, які годували тварин, пише zaxid.net.

– Після деокупації нам допомагали люди, підприємства. Держава не мала стосунку до відбудови, ми не користувалися грантами. Частина наших працівників виїхала, деякі з них вже повернулися. Ми найняли нових людей і відпрацювали літній сезон, зробили вино, зараз приймаємо відвідувачів в музеї. У нас можна замовити винний тур, ми щодня відчинені для відвідувачів, яких знайомимо з виноробнею, проводимо дегустації. Раніше постачали продукцію в спеціалізовані магазини, але зараз підвищився попит на нашій локації, маємо багато відвідувачів, – розповів Павло Макогон виданню zaxid.net.

Читайте також:
Ukrainian Wine Festival: новинки від українських виноробів та кращі вина за результатами дегустаційного конкурсу
Дегустаційний конкурс і конференція, присвячені Винам Срібної Землі, відбудуться 29–30 червня в Мукачеві

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті