Колекційні вина молдовської компанії PURCARI розігрують на благодійному аукціоні для підтримки ЗСУ

 Колекційні вина молдовської компанії PURCARI розігрують на благодійному аукціоні для підтримки ЗСУ

Благодійний Фонд «Сильні та вільні» оголосив про початок аукціону для справжніх поціновувачів вина. Лот – лімітована колекція вишуканих вин від молдовської винарні PURCARI. Кошти з реалізації вин будуть спрямовані на допомогу ЗСУ.

– Запропонований бокс мітить 6 пляшок сухого червоного вина NEGRU DE PURCARI, розлитого в різні роки з 2011 по 2019, і кожна пляшка має свою історію та унікальні смакові властивості. Всі кошти, отримані з продажу вин у будь-якому куточку світу, будуть направлені на допомогу ЗСУ, – повідомляють у Благодійному Фонді «Сильні та Вільні».

Стартова ціна колекції вин – 180 000 грн. Офіційно в Україні ще не було продано жодної пляшки з цієї колекції.

Довідка про вина, що входять до лімітованої колекції

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION – лімітована колекція вишуканих вин, що була створена спеціально задля підтримки України, і всі кошти, отримані з її продажу в будь-якому куточку світу будуть направлені на допомогу ЗСУ

NEGRU DE PURCARI – король червоних вин – благородний, з багатою структурою та ідеальним букетом.
Запропонований бокс мітить 6 пляшок сухого червоного вина NEGRU DE PURCARI, що було розлито в різні роки з 2011 по 2019 роки, і кожна пляшка має свою історію та унікальні смакові властивості.
Склад букету: 70% Cabernet-Sauvignon, 25% Saperavi, 5% Rara Neagră
Міцність: 14%

Всі вина виготовлені з винограду, зібраного та відібраного вручну, та витримані протягом 18 місяців у французькому барріку.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2019 CLASSIC – елегантне, урівноважене і структуроване вино з насиченими нотами чорної смородини, кедрових прянощів, кави, шоколаду і відтінком ванілі на задньому плані. Гармонійне, збалансоване та комплексне вино з чудовою структурою та потенціалом витримки.

Всього було виготовлено 20 600 пляшок, і це вино увійшло до списку кращих класичних вин у 2021 році за версією журналу Decanter.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2018 BEAUTY – складні, інтенсивні, солодкі аромати гранату, чорниці, стиглої сливи та інжиру. Має глибокий, концентрований і складний смак, і завдяки комплексному складу танінів вино залишає чуттєвий тривалий післясмак.

Всього було виготовлено 20 350 пляшок.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2017 DELICIOUS – інтенсивний аромат вишні, ожини, чорної смородини та шоколаду доповнено тонкими нотами сливи, тостів, ванілі та чорних фруктів, що чудово поєднані в поліфонії. Оксамитові таніни залишають тривалий післясмак, завдяки чому це вишукане вино приносить задоволення від насолоди протягом тривалого часу.

Всього було виготовлено 20 350 пляшок.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2015 IDEALLY POISED – аристократичне вино з домінуючими ароматами чорних фруктів і мінеральними відтінками, що нагадує класичне Бордо. Вино має багатий, елегантний і концентрований смак з нотами лісових фруктів з солодкими спеціями, темним шоколадом і солодким мокко. Гармонійний, стиглий і спокусливий післясмак. Вино має елегантну дрібнозернисту текстуру і чудову свіжість.

Всього було виготовлено 19 900 пляшок.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2013 GRACE & POWER – вино, що має глибокий насичений смак з тонкими нотами смородини, ожини, тютюну та прянощами доповнене ароматами землі, олівця, кедра і мокрого лісу. Вино має тонку складну структуру, що забезпечує елегантний і тривалий післясмак.

Всього було виготовлено 20 370 пляшок.

NEGRU DE PURCARI LIMITED EDITION 2011 MATURE – глибокий і інтенсивний аромат з нотами пікантних трав, молодого кедру та стиглих чорних фруктів. У складній тонкій смаковій композиції домінують спеції, смородина, тютюн та лакриця. Вино має тривалий і яскравий післясмак, оскільки таніни пом’якшилися, а вторинні нюанси стали привабливішими, ніж будь-коли.

Всього було виготовлено 18 270 пляшок.

За детальнішою інформацією звертайтеся у Благодійний Фонд «Сильні та вільні».

Читайте також:
Вина SHABO здобули рекордну кількість нагород на міжнародному конкурсі Berliner Wine Trophy 2023
Вперше в історії українські вина презентували на виставці натуральних вин RAW Wine

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті