Вперше в історії українські вина презентували на виставці натуральних вин RAW Wine

 Вперше в історії українські вина презентували на виставці натуральних вин RAW Wine

Вперше в історії українське вино взяло участь у виставці натуральних вин RAW Wine, яка відбулася 12-13 березня в Парижі. Україну гідно презентував відомий виробник Biologist. Про це повідомлено на сайті компанії.

– Дякуємо за запрошення Ізабель Лежерон, засновниці цього успішного фестивалю органічних і біодинамічних вин, виготовлених з мінімальним втручанням у процес. RAW Wine об‘єднує тисячі найталановитіших виноробів, любителів, колекціонерів, а також новачків, щоб ділитися смаками, пробувати та досліджувати вино. Виставка RAW Wine об’єднала справді легендарних людей. Маємо за честь презентувати українське  вино серед справжніх поціновувачів на міжнародній арені, – йдеться в повідомленні компанії.

RAW WINE — це спільнота людей, які вирощують/виробляють/продають/п’ють натуральне вино, вирощене в чистому середовищі — чистий, ферментований виноградний сік з невеликою кількістю добавок. Виноград вирощений без використання синтетичних добрив, пестицидів, гербіцидів або фунгіцидів. Спільнота RAW WINE організовує ярмарки по всьому світу, щоб продемонструвати виробників, які належать до її лав.  

Ярмарки RAW WINE тривають 2 дні та об’єднують сотні (часто тисячі) виробників, професіоналів у виноробстві, колекціонерів, любителів, а також новачків, щоб ділитися, пробувати та досліджувати разом. Це чудова нагода зустрітися з відомими представниками винного світу та скуштувати їхні дуже індивідуальні витвори – «чисті» вина. Ярмарки мають на меті відобразити вишукані органічні, біодинамічні та натуральні вина з мінімальним втручанням людини.

Наступна виставка RAW WINE відбудеться 23-24 квітня в Лос-Анджелесі. У ній візьмуть участь виробники натурального, органічного та біодинамічного вина та інших напоїв (мескалю, сидру і ферментованого чаю) з Австрії, Австралії, Канади, Франції, Грузії, Німеччини, Італії, Мексики, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції та, звичайно, США.

Читайте також:
Вперше з колективним стендом українські винороби презентують свої вина на міжнародній виставці ProWein 2023
ВКП «ОЛІМП»: надійне обладнання як запорука виготовлення якісних вин, соків, сидрів та інших напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті