Каліфорнійська компанія створила пиво зі стічної води

 Каліфорнійська компанія створила пиво зі стічної води

Каліфорнійська компанія Epic Cleantec, яка спеціалізується на переробці відходів, створила пиво зі стічної води. Напій створили з води з пральні, душової та раковин. Про це пише ТСН із посиланням на видання The Guardian.

У американському штаті Каліфорнія перероблення води стала нагальною проблемою після кількох років посухи. Компанія Epic Cleantec показала, як можна боротися з посухою, переробляючи воду на питну продукцію. У співпраці з броварами Devil’s Canyon Brewing Company створили пиво Epic OneWater Brew.

У Сан-Франциско була зібрана вода та очищена за допомогою спеціального обладнання. Після очищення вода стає придатною для повторного використання, але не для пиття.

– Ми хотіли зробити щось цікаве, що стане цікавим інструментом для розмови з людьми, зацікавить їх, а також продемонструє невикористаний потенціал для повторного використання води. Ми вибрали пиво, яке буде більш універсальним, на відміну від крафтового пива на кшталт IPA, яке комусь подобається, а комусь ні, – каже співзасновник і генеральний директор Epic Cleantec Аарон Тартаковський.

Журналіст видання спробував нове пиво. Він заявив, що воно було “сухим”, але “приємним” на смак.

– Воно було приємним, кисленьким і придатним для пиття. Не було жодних ноток душу чи пральні. Якби це пиво подавали в барі, я б ніколи не здогадався, звідки воно взялося, – пише Меттью Кантор.

Epic Cleantec отримали позитивні відгуки і від інших дегустаторів.

Експериментального пива не буде у продажу найближчим часом, адже це “демонстраційний продукт”.

Читайте також:
Результати благодійного пивного фестивалю на підтримку Куп’янської солодовні «Бел-Гер» за ініціативою пивоварні MOVA

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті