IV Міжнародний виноробний Конгрес «WINE&SPIRITS CONGRESS» відбудеться 2-4 листопада у Києві

 IV Міжнародний виноробний Конгрес «WINE&SPIRITS CONGRESS» відбудеться 2-4 листопада у Києві

IV Міжнародний виноробний Конгрес «WINE&SPIRITS CONGRESS», організований ГС УКРСАДВИНПРОМ, відбудеться традиційно в рамках міжнародної виставки Wine&Spirits Ukraine, що проходитиме 2-4 листопада у Києві. Інформаційним партнером заходу виступає журнал «Напої. Технології та Інновації».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук анонсував Володимир ПЕЧКО, голова ГС «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України» (УКРСАДВИНПРОМ)

«2 листопада 2021 р. 11.00-13.00 WINE&SPIRITS CONGRESS: ФОРУМ ВИНОРОБІВ

Саме на цьому форумі буде анонсований Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино» Міністерством Аграрної політики та продовольства України.

Презентація Дорожньої карти розвитку виноградно-виноробної галузі України Marco Tiggelman, міжнародним консультантом International Trade Centre Ukraine та Альоною Коломойцевою, Національним менеджером ITC в Україні.

3 листопада о 10.30-13.30 WINE&SPIRITS CONGRESS: ФОРУМ РІТЕЙЛЕРІВ

Власники та керівники виномаркетів, винних бутиків та алкогольних напрямків продуктових мереж розкажуть про свої проєкти, поділяться успішними та не дуже кейсами, обговорять з колегами динаміку продажів, тенденції розвитку у виноторгівлі та зміни в умовах ковіду, ефективність маркетингу у винно-алкогольному секторі.

Серед спікерів:

Сергій Мазур, засновник та СЕО виноторгової компанії Wine trading Company “Vitis Group” , мережі магазинів VINO.

Anton Dyrul, директор мережі магазинів Wine Gallery

Ivan Miroshnichenko, власник Fermachi, фермерський маркет українських продуктів

Олексій Гіжко, шеф-сомельє @МЕТРО Україна

Юрій Саченко, шеф-сомельє WINETIME

Світлана Оринчак, АЛКОМАГ

Анна-Евгения Янченко, Wine&Spirits Brand Ambassador Сільпо

13.00-14.00 WINE&SPIRITS EXPORT FORUM – ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ

Експортна стратегія та пріоритетні ринки для експорту українських вин – Андрій Литвин, Директор Офісу розвитку підприємництва та експорту України

Анонсування бренду Wines of Ukraine, Міністерство закордонних справ України

Аналіз перспектив на експортному ринку, Альона Коломойцева, Національний менеджер проєкту ITC.

Канада є пріоритетним ринком для експорту українських вин, Емма Турос, Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати в Україні.

Досвід експортного просування вин Вірменії, Зара Мурадян, Директор Фонду виноградарства та виноробства Вірменії.

Наприкінці заходу відбудеться Офіційна церемонія нагородження Ukraine Wine&Spirits Awards 2021 та дегустація кращих вин конкурсу!

Відвідувачі виставки – винороби, сомельє, імпортери, дистриб’ютори, закупники HoReCa, мережевого та немережевого рітейлу, e-commerce зможуть в короткі терміни ознайомитися з широким асортиментом вин, алкогольних напоїв та пива, отримати уявлення про нові продуктові лінійки та вибрати найбільш вигідні умови закупівель».

Нагадаємо, виставка Wine&Spirits Ukraine 2021 відбудеться 2-4 листопада в Міжнародному виставковому центрі. Реєстрація відвідувачів https://wineandspirits.com.ua/visit/

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті