Інноваційні рішення для «героїчного» виноградарства презентували на міжнародній виставці Enovitis Extême

 Інноваційні рішення для «героїчного» виноградарства презентували на міжнародній виставці Enovitis Extême

Міжнародна виставка Enovitis Extême, присвячена рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи, відбулася в Італії, в Cantina Valle Isarco – Kellerei Eisacktal, у К’юзі (BZ),13 липня. Цього року на події була рекордна кількість людей: 84 партнери-експоненти та понад тисяча відвідувачів. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер міжнародної виставки Enovitis Extême.

На найбільшій виставці, присвяченій «героїчному» виноградарству, оцінили використання робочих машин та обладнання, призначених для використання в непроникних орографічних умовах, з крутими схилами та вузькими робочими просторами, де виробництво традиційно пов’язане з дуже високими виробничими витратами. «Героїчне» виноградарство класифікується як таке, коли нахил землі перевищує 30 % або висота становить понад 500 метрів над рівнем моря, з виноградниками на терасах і сходах, або коли виноградник розташований на невеликих островах.

Виставкову площу оживила різна спеціалізована техніка для героїчного виноградарства, зокрема трактори, гусеничні мінітрактори, транспортери та інструментальні машини. Їх виготовляють на замовлення компанії, що працюють у цій ніші.

На заході також презентували безпілотник, виноградозбиральний комбайн, який може працювати на схилах до 75%, і палебій, який також працює на схилах 25%. Це інноваційні рішення для підтримки гірських виноградарів.

Enovitis Extême відвідало багато людей із сусідніх регіонів та інших країн, у тому числі з Австрії, Франції, Німеччини, Словенії, Іспанії, Швейцарії та Угорщини.

Enovitis Extreme проводять у партнерстві з Cervim (Центр досліджень, досліджень, захисту, координації та просування гірського виноградарства) та Консорціумом вина Південного Тіролю, органом захисту, який сьогодні об’єднує понад 186 членів серед кооперативів, компаній і незалежних виноробів.

Enovitis Extreme – додаткова подія до міжнародної виставки Enovitis in campo, що відбулася 7–8 червня в Італії. Виставка Enovitis Extreme присвячена рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи.

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20123 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 Fax +39 02 866575
info@enovitis.it – P.Iva 00868400151

Читайте також:
Enovitis in Campo: в Італії відбулася одна з найбільших виставок у галузі виноградарства

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті