Enovitis in Campo: в Італії відбулася одна з найбільших виставок у галузі виноградарства

 Enovitis in Campo: в Італії відбулася одна з найбільших виставок у галузі виноградарства

17 міжнародна виставка Enovitis in Campo, присвячена технологіям виноградарства, успішно завершилася в Італії. 7–8 червня на виставці зібралася рекордна кількість експонентів, 172 компанії, і понад 5500 відвідувачів, незважаючи на погану погоду. У центрі уваги – найбільш інноваційні рішення у сфері робототехніки, електрифікації, зменшення кількості пестицидів у догляді за виноградниками. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки.

– Enovitis in campo підтвердила статус еталонної події в Італії для виноградарської техніки та обладнання. Це унікальна подія з погляду репрезентативності, яскравих пропозицій та актуальних питань, які розглядаються під час обговорень. Захід відбувся на фермі Erian – Cantina Bottenago. Дощ не завадив успіху заходу, який знову був зосереджений на найсучасніших технологіях для агрономічної практики. Це можливість зустрітися та обмінятися ідеями для сектору. Про успіх виставки свідчить і те, що постійно збільшується кількість експонентів та відвідувачів, – каже генеральний секретар Unione Italiana Vini Паоло Кастеллетті.

7–8 червня одночасно з конференціями та презентаціями відбулася виставка техніки і технологій з їхніми демонстраціями та випробуваннями. Ознайомитися з переліком експонентів, які були на виставці, можна за посиланням.

Під час відкриття виставки відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу Lucio Mastroberardino Innovation Challenge, спрямованого на популяризацію інноваційних технологій у виноградарстві.

Упродовж виставки фахівці обговорили багато важливих для галузі виноградарства питань, що стосуються розвитку галузі виноградарства в майбутньому, автоматизації ручної роботи, ефективних технологій зрошення та боротьби з посухою, захисту від заморозків, ефективних програм живлення, стійного виробництва тощо.

Тепер естафету передано Enovitis Extreme, «клону» Enovitis in campo, присвяченому гірським виноградникам. Виставка Enovitis Extreme, що відбудеться 13 липня, буде присвячена рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи. Виставка Enovitis Extreme відбудеться на території Альп, на виноградниках виноробні Valle Isarco – Eisacktal у К’юзі (BZ). Цей еталонний захід для «героїчних» виноробів представляє робочі машини та обладнання, призначене для використання в непроникних орографічних умовах, де виробництво традиційно пов’язане з дуже високими виробничими витратами.

Щоб дізнатися більше, як минула виставка Enovitis Extreme, слідкуйте за новинами.

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20|23 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 – Fax +39 02 866575
info@enovitis.it


Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті