Інновації зберігання зберігання, холоду і сортування на конференції «Від землі – до готового продукту» представить фахівець №1 в Україні – компанія «ІНСОЛАР-ХОЛОД»

 Інновації зберігання зберігання, холоду і сортування на конференції «Від землі – до готового продукту» представить фахівець №1 в Україні – компанія «ІНСОЛАР-ХОЛОД»

21-22 березня в Черкасах відбудеться IV Міжнародна конференція для садівничої та переробної галузей «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту». Дводенний захід збере на одному майданчику всіх гравців цього ринку, щоб разом ефективно розвивати галузь і надати ключі до успішного бізнесу на фруктах. Тематика охопить весь ланцюжок – від закладки саду до маркетингу. Однією з основних тем стане зберігання і сортування, як невід`ємна складова конкурентоспроможності на світовому ринку. Можливості цього напрямку представить компанія «Інсолар-Холод» під час конференц-дня і бізнес-туру на підприємство «МАЇС».

Сьогодні на перший план виходить боротьба за якість продукції і можливість цілорічних поставок, тому прибутковий бізнес на фруктах неможливий без «промислового холоду» і сортування. Крім того торгові мережі вимагають поставок продукції різних сортів, рівномірні за обсягом. Таку можливість дає наявність сховища з газовим середовищем. Надійним партнером в реалізації таких комплексів на українському ринку вже 28 років виступає «Інсолар-холод».

Інноваційна компанія пропонує широкий спектр високотехнологічного обладнання для охолодження, заморозки і зберігання продукції від провідних європейських виробників Van Amerongen, Greefa, Salco, Thermofin. Фахівці підприємства розробляють концепцію сховищ, погоджуючи їх параметри із замовниками, дають завдання будівельникам, самі проектують і впроваджують свої розробки.

Серед клієнтів «Інсолар-холод» – сотні компаній в Україні, а також в Молдові, Грузії, Білорусі. У портфоліо компанії – одні з найбільших і технологічних сховищ на підприємствах «Український сад», «Аграрна компанія 2004», «Сади Дніпра». До слова, комплекс в «Садах Дніпра» буде найбільшим яблучним сховищем в Україні.

 

Цікавий і масштабний комплекс зі зберігання та сортування, спроектований за європейськими стандартами і перевірений часом, спеціалісти «Інсолар-холод» побудували в аграрно-виробничій компанії «МАЇС». Він відповідає всім вимогам по герметичності, програмному забезпеченню. Новітнє технологічне обладнання: газове – голландське, холодильне – німецьке та італійське.

Зберігання здійснюється в 27 холодильних камерах з РГС. Система дозволяє зберігати яблука, груші, цитрусові від врожаю до врожаю. Встановлено голландську лінію сортування GREEFA потужністю 5 тонн яблук на годину. Споруджений також один холодильник з різним типом камер, що забезпечує 9 ярусів зберігання, оснащений ультразвуковими зволожувачами, які дозволяють утримувати вологість в 98%.

Ознайомитися з обладнанням і роботою комплексу особисто учасники конференції зможуть під час бізнес-туру до «МАЇС» 22 березня.

Поспішайте зареєструватися на сайті http://forum.techdrinks.info/ або за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 097 96 89 516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар-холод»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – Газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія»

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар