Група компаній Purcari Wineries – лідер у Молдові за кількістю переробленого винограду у сезоні 2022 року

 Група компаній Purcari Wineries – лідер у Молдові за кількістю переробленого винограду у сезоні 2022 року

Лідером у Молдові за кількістю переробленого винограду стала група компаній Purcari Wineries. На п’яти винзаводах підприємства загалом переробили 32 тис. тонн винограду. Окремо переробили приблизно 150 тис. тонн винограду, вирощеного за біодинамічними технологіями. Про це пише wine-and-spirits.md.

За словами президента Purcari Wineries Віктора Бостана, цього року підприємство заготовило на 4-5 тис. тонн більше винограду проти минулого року. Близько половини винограду виростили самостійно, приблизно стільки ж закупили. Рейтинг найдорожчих сортів очолює Рара-нягре, Фетяска-нягре, Віоріка та Шардоне й Піно-Грі.

На заводах Purcari Wineries до нового сезону обладнали ще 2 холодильні камери для охолодження винограду й закупили нове обладнання – ємності для бродіння та зберігання вина, 20 глиняних амфор об’ємом 1,1-1,3 тис. л для серії Academia Purcari, прес і 2 додаткові лінії, які складаються із стола, машини для відділення гребенів та автоматичної калібрувальної системи, що відділяє великі ягоди від дрібних, які спрямовують для виготовлення спирту. Ці на інші технологічні оновлення, за очікуваннями, допоможуть винам урожаю 2022 року вийти на новий рівень якості.

Проте й до сьогодні вина Purcari Wineries відомі на весь світ завдяки високій якості. Так, впродовж 2021 року вина Purcari Vinaria здобули 333 медалі на дегустаційних конкурсах. Один із найбільш авторитетних світових винних журналістів Дженсіс Робінсон оголосив Freedom Blend de Purcari 2020 вином тижня у Великій Британії тощо.

Досвідом успішного виробства в Молдові та про сучасні технології як основу якісних вин розповість Георгій АРПЕНТІН, доктор технічних наук, професор, директор із досліджень, розвитку та інновацій Purcari Wineries plc, власник виноробної компанії IM Les terres noires srl, ексдиректор Національного офісу винограду і вина під час IV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», що відбудеться 15-16 грудня в Ужгороді. Запрошуємо взяти участь.
Деталі щодо конференції – за посиланням.

Фото: Purcari Wines

Читайте також:
Chateau Pauk: розвиток нової культури виготовлення і споживання вина на Закарпатті
Виноградар-сортовипробувач Іван БЕЗРОДНИЙ: «Не уявляю свого життя без винограду»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті