Французький розсадник ESCANDE вже зібрав у своїх садах на півдні Франції врожай ранніх сортів абрикоса

 Французький розсадник ESCANDE вже зібрав у своїх садах на півдні Франції врожай ранніх сортів абрикоса

Сьогодні недостатньо вирощувати кісточкові і зерняткові, затребувані ринком, – необхідно передбачати світові потреби на кілька кроків уперед. Французька компанія PEPINIERES ESCANDE – справжній полігон для експериментів. Тут добре знають основні тенденції розвитку фруктового ринку та мають у своєму управлінні 300 сучасних сортів кісточкових і зерняткових.

Збір врожаю стартував 14 травня 2020 року з сорту SUSHI – відмінного раннього самозапильного сорту абрикос. Цей сорт, за словами фахівців, рано вступає у плодоношення та має високу врожайність. Крім того, SUSHI характеризується хорошою стійкістю до поширеної серед абрикос хвороби – шарки.  Абрикос SUSHI має привабливу овальну форму, яскраво-середнього забарвлення. Смак у плодів солодкий, м’який та ароматний ,а текстура – свіжа й ніжна.

Нагадаємо, що у розсаднику PEPINIERES ESCANDE, розташованому на південному заході Франції, вже понад сорок років створюють нові сорти фруктів. До справи підходять амбіційно та вкладають чимало ресурсів, завдяки чому не тільки на столах Франції, але і в усьому світі можна побачити сорти яблук, абрикосів, слив, персиків, виведених PEPINIERES ESCANDE.

Своє світове ім’я цей французький розсадник заробив завдяки дуже відомому та широко розповсюдженому сорту сливи Енте, створеному її фахівцями, а також зарекомендував себе як виробник чудових за якістю та смаком фруктів кісточкової групи. Нині в компанії обробляють 385 гектарів землі (27 гектарів з яких – це експериментальні площі), а 220 гектарів відведено під садівництво

З питань співпраці звертайтесь:

47 500 SAINT VITE (France)
Tél : +33 553 712 213
info@www.pepinieres-escande.com
www.pepinieres-escande.com

КОНТАКТИ В УКРАЇНІ
Галина Михайлюк
+38 096 352 12 11
galinamikhailuk@yahoo.fr

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар