Філософія горіха: вийшов друком новий випуск журналу

 Філософія горіха: вийшов друком новий випуск журналу

Свіжий номер «Горішника» – це потужна інформаційна платформа, присвячена сучасним технологіям обробітку горіхових садів та вирощуванню найрізноманітніших видів горіха, можливостям його продажі та заробітку. Повний зміст нового випуску можна знайти ТУТ.

У новому випуску журналу опубліковані статті про людей, котрі точно знають, як виростити горіх, що завоює серця споживачів по всьому світу! 

З досвіду майстрів-садівників ви зможете переконатись у тому, що маленький горішок відкриває горизонти значного транскордонного бізнесу. Приміром, професор Володимир Меженський розповість прошвидкоплідний і бокоплідний волоський горіх та його історію, селекційне покращення, перспективи вирощування. 

Ми зібрали поради та думки з різних куточків світу, вивчити думки експортерів з досвідом. Знаний серед горіховодів власник ФГ «Твій горіх» Іван Юкал розповів про поради, які допоможуть початківцям закласти рентабельний горіховий сад без помилок. А горіхівник-ентузіаст з Рівненщини Юрій Рейнський розповів про особливості вирощування цієї культури на невеликій ділянці.

 

Звісно, не оминули теми захисту та експорту продукції – цього разу експерти номера розповідатимут ьпро захист від кліщів й не лише. 

До десяти тонн фундука з гектара можна отримати, якщо застосовувати нову інтенсивну технологію вирощування. А миндаль можна вирощувати й на Поділлі!

Тож, поспішайте оформити передплату. Це можна зробити за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зв`язатися з менеджером за тел: +38 097 968 95 16, +38 096 491 66 92, +38 095 921 04 33 або надіслати заявку на e-mail:sad2017@ukr.net

 

Медіа-група “Технологі та Інновації” – своїм найкраще!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар