Фестиваль українських вин Brave Wine відбувся в Києві

 Фестиваль українських вин Brave Wine відбувся в Києві

7-8 жовтня у Києві відбувся фестиваль українських вин Brave Wine. На фестивалі свої вина презентували українські виноробні з різних областей. Тому Brave Wine – це унікальна нагода познайомитися з провідними українськими виноробами, скуштувати деякі вина нового сезону та витримані старі вінтажі, послухати лекції та відвідати десятки дегустацій, взяти участь у благодійних аукціонах та дізнатися більше про тих, хто творить історію українського виноробства. Захід організовував амбасадор українських вин Сергій Клімов.

У фестивалі 20 виноробень з України, 1 італійська виноробня та компанія Bousinage, яка виготовляє дубову альтернативу для витримки вин та міцних напоїв.

Свої вина на фестивалі презентували такі виноробні:

  • Київська область: Vino Demidi, Biologist, Cassia, Cikera.
  • Одеська область: Shabo, Фрумушика-Нова, Bolgrad, Villa Tinta, Stoic Winery, My Wine, 46 Parallel, Leleka Wines, Aznauri, Вина Владислава Закревського.
  • Львівська область: Axis Wine.
  • Тернопільська область: Father’s Wine.
  • Вінницька область: Вина Георгія Самсонюка.
  • Закарпатська область: Stakhovsky Wines, Вина Ковача, Cotnar.

Viticcio – єдина іноземна виноробня фестивалю, але цікава своєю історією, пише uwines.com.ua. Виготовляє вино з 1964 року серед хвилястих зелених пагорбів Tоскани в зоні Chianti Classico, містечко Greve in Chianti, між Флоренціє і Сієна. Виноградарське виробництво виноробні розпочалося з бажання втілити та розвинути потенціал Chianti Classico, і з часом вина Viticcio стали відомими своїм справжнім і високоякісним відображенням тосканського терруару. З тих пір виноградники зросли до 120 гектарів серед пагорбів Chianti Classico та Maremma.

Також під час фестивалю провели навчальні лекції, які включали дегустації від українських виноробень та експертів ринку. Зокрема, з лекціями виступили такі фахівці, як Гліб Кошелєв, Олександр Шеханін, Сергій Липко, Костянтин Тінтулов, Сергій Пархомчук, Едуард Городецький та інші.

На фестивалі Brave Wine зібрали понад 100 тис. грн для Благодійного фонду Leleka Foundation на 5 наплічників для бойових медиків. 

Читайте також:
Виноробня як бренд: третій освітній захід від Асоціації крафтових виноробів України, Wines of Ukraine та EU4Business
Пивоварня Rebrew спільно з гуртом «Жадан і Собаки» презентувала новинку

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті