Фермери подали заявок на отримання кредитів через Укрдержфонд на 58,4 млн гривень

 Фермери подали заявок на отримання кредитів через Укрдержфонд на 58,4 млн гривень

Станом на 12 серпня за програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» до регіональних відділень вже надійшло 129 заявок на загальну суму 58,4 млн грн.Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Підтримка надається на поворотній основі терміном до 5 років в обсязі до 500 тис. грн на одне фермерське господарство. На 2020 рік за цією програмою передбачено 67 млн грн. Прийом документів від фермерських господарств розпочато 21 липня і триватиме до 19 серпня поточного року», — йдеться в повідомленні.

Також, з наступного тижня Укрдержфонд розпочне прийом заявок за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (гектар) — новоствореним фермерським господарствам» в рамках програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

«Вже з 3 вересня стартують обласні навчальні семінари для фермерів за участі фахівців Укрдержфонду, Держгеокадастру та представників департаментів з розвитку АПК обласних державних адміністрацій», — додали в міністерстві.

Зазначимо, що на зустрічах обговорюватимуться такі фокусні теми як: створення сімейних фермерських господарств, земельні відносини, інформування щодо програм державної підтримки та обласних програм підтримки. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар