Фермерам варто зосередитися на фруктово-ягідному секторі — експерт

У майбутньому сезоні найбільш привабливі перспективи розвитку будуть зосереджені в сегменті фруктів та ягід. Таку думку висловив керівник «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Олександр Хоревв, повідомляє kurkul.com.

– Незважаючи на проблеми з виробництвом у 2017 р., багато виробників фруктів і ягід залишилися задоволеними сезон По-перше, враховуючи обмежену пропозицію ягід, ціни на продукцію у другій половині сезону були доволі високими. Крім того, падіння виробництва було зафіксовано не лише в Україні, що, враховуючи суттєву різницю в цінах, дало можливість нашим виробникам помітно збільшити експорт, — зазначив експерт.

За його словами, позитивні зміни є також у виробництві яблук. Цього року виробники почали більш усвідомлено підходити до просування продукції не лише на внутрішньому ринку, але і на зовнішньому.

Олександр Хорев додав, що українські виробники яблук почали задумуватися про проходження відповідної сертифікації. Так, у 2017 р. вісім господарств пройшли сертифікацію за стандартом GlobalG.A.P.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар