Етикетка винного бренду Fathers Wine перемогла в конкурсі на найкращий дизайн

 Етикетка винного бренду Fathers Wine перемогла в конкурсі на найкращий дизайн

Київська креативна агенція R Agency, яка розробила пакування для виноробні Fathers Wine,  отримала Red Dot: Best of the Best у категорії Brands & Communication Design. Це перший в Україні винний бренд, що отримав цю нагороду, інформує сайт cases.media.

У 2020 році сімейна виноробня Fathers Wine випустила нову лінійку вин.

На зворотній частині пляшок є спеціальне поле геральдичної форми, а у комплекті йде набір стікерів. Таким чином, можна створити свій власний родинний герб та подарувати пляшку близьким.

«Ми називаємо себе сімейною виноробнею не для того, щоб нас сприймали більш “крафтово”. Це реально наша родинна справа.

Тож у новому дизайні необхідно було донести нашу філософію: “Цінувати важливе та бути собою”. Тут ви не побачите нічого, що звикли асоціювати з українським вином: недоречної типової винної стилістики, естетики “дорого-багато” та претензійних назв. R Agency вдалося передати щиру простоту нашої справи в дизайні. Я думаю, що це і зайшло міжнародному журі та вартує нагороди!», — розповіла Оксана Буячок, засновниця Fathers Wine.

Red Dot Design Award – щорічна нагорода в галузі дизайну, яку вручає інститут Центру дизайну землі Північний Рейн Вестфалія, що в місті Ессені (Німеччина).

Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються в Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар