Enovitis in campo та Enovitis Extreme: провідні виставки в галузі виноградарства відбудуться вже влітку цього року

 Enovitis in campo та Enovitis Extreme: провідні виставки в галузі виноградарства відбудуться вже влітку цього року

Відомий ярмарок-виставка в галузі виноградарства Enovitis in campo відбудеться в Італії 7–8 червня. А вже 13 липня запланована додаткова сесія виставки – Enovitis Extreme. Присвячена вона буде рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи.

Перший захід, на рівнині, відбудеться 7–8 червня на березі озера, де виноробня Erian’s Bottenago прийматиме виноробів, агрономів, техніків, виноградарів і виноробів на 17 виставці Enovitis in campo, унікальній з погляду репрезентативності експонентів та відвідувачів. На виноградниках будуть продемонстровані найбільш інноваційні пропозиції щодо агрономічних операцій із застосуванням найсучасніших технологій та обладнання.

Технології та обладнання будуть оцінювати в рамках традиційного Innovation Challenge – конкурсу, спрямованого на просування інноваційних продуктів, презентованиих на заході, який супроводжуватиметься програмою семінарів і технічних презентацій.

Enovitis Extreme буде присвячено гірським виноградникам, а також виноградникам на крутих схилах. Enovitis Extreme відбудеться вперше після дворічної перерви, зумовленої пандемією Covid-19.

Виставка Enovitis Extreme відбудеться 13 липня на території Альп, на виноградниках виноробні Valle Isarco – Eisacktal у К’юзі (BZ). Цей еталонний захід для «героїчних» виноробів представляє робочі машини та обладнання, призначене для використання в непроникних орографічних умовах, де виробництво традиційно пов’язане з дуже високими виробничими витратами.

Програма та детальніша інформація – за посиланням: http://www.enovitisincampo.it/

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20|23 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 – Fax +39 02 866575
info@enovitis.it

Читайте також:
Колекційні вина молдовської компанії PURCARI розігрують на благодійному аукціоні для підтримки ЗСУ
На Одещині обговорили сучасні проблеми виноградарства та виноробства на шляху вступу України до Європейського Союзу в умовах воєнного стану


Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті