Дві родини виноградарів об’єднались і безкоштовно отримали техніку

 Дві родини виноградарів об’єднались і безкоштовно отримали техніку

Два сімейні господарства з міста Берислав (Херсонська область) об’єдналися для спільного вирощування винограду. Наразі спільне господарство обробляє 2 гектари виноградників поблизу Каховського водосховища. А у 2021 році родини зареєстрували ТОВ «УКРТЕХПРОМПОСТАЧ».

Родини Стародубцевих та Копил вирощували столовий виноград і раніше, але окремо. Вісім років тому на одному з господарств з’явився електрооприскувач, а в іншому – мотоблок. Саме тоді дві родини вирішили об’єднати зусилля і працювати разом, щоб якісніше доглядати за виноградниками та отримувати вищі прибутки, повідомляє SEEDS.

“Об’єднавшись, виноградарі почали формувати товарні партії та змогли надавати необхідний обсяг готової продукції, який затребуваний покупцем на ринку. Виробники обмінюються досвідом, технологією вирощування, разом закуповують тару, саджанці, добрива та ЗЗР за оптовими цінами, а це суттєво знижує собівартість готової продукції. Завдяки канадському проекту UHBDP виноградарі з м. Берислав пройшли навчальні курси з розвитку бізнесу від ізраїльських спеціалістів та в Інституті виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова, вдосконалили знання по догляду за виноградом, дізнались про нові більш рентабельні та врожайні сорти та почали їх впроваджувати на своєму господарстві”, – повідомляє Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Також завдяки проєкту виробники винограду з Херсонщини отримали грант на закупівлю нової техніки – трактора 5244 НРХ та навісного обладнання (причеп, ґрунтофреза та оприскувач).

Нагадаємо, 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті