Досвідом успішної роботи в кооперації поділиться ТОВ «Кооператив «Агровесна» з учасниками конференції «Технології та Інновації: ягідництво та переробка», Львів, Україна

 Досвідом успішної роботи в кооперації поділиться ТОВ «Кооператив «Агровесна» з учасниками конференції «Технології та Інновації: ягідництво та переробка», Львів, Україна

14-15 грудня у Західній Україні відбудеться довгоочікувана Всеукраїнська науково-практична конференція «Технологї та Інновації: ягідництво та переробка». Конференц-день, разом і виставкою сучасних технологій по догляду, збиранню, зберіганню і переробці ягід від українських та іноземних компаній, проведуть 14 грудня у Львові. Українські та міжнародні експерти, представники розсадників, успішні ягодоводи, компанії з виготовлення техніки та технологій, експортери та імпортери, представники торгівельних мереж відкриють секрети прибуткового бізнесу: як виростити, переробити та вигідно реалізувати врожай ягід. Вже готуються представити свої напрацювання, досвід та знання спеціалісти галузі з різних регіонів України, Польщі, Білорусі, Німеччини. Організатор конференції – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації», який видає 5 фахових видань, насамперед, журнали «Ягодник» (Україна + Польща» і «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації». В програмі заходу – презентація напоїв на базі ягід, – наливок і настоянок, соків і смузі, лікерів і сиропів, дистилятів і бренді, – що включатиме конкурс «Народна дегустація». На другий день відбудеться бізнес-тур на провідне ягідне підприємство «Долина-Агро», що в м.Долина Івано-Франківської області, де буде проведений майстер-клас із зимової обрізки лохини.

Експерти ягідного та плодового ринку все частіше звертають увагу невеликих фермерських господарств на створення ягідних кооперативів. Забезпечити для свого господарства всю необхідну інфраструктуру, техніку, складські приміщення, холодильники, логістику та, головне, великі партії товару, необхідних для переробних підприємств та експорту закордон, – практично неможливо сьогодні для невеликого ягідного господарства. Але не для ягідного кооперативу! Як працює така форма організації бізнесу, які дає бонуси та чим це вигідно, розкажуть учасникам зимової конференції представники «Кооперативу «Агровесна» – Головного Ягідного партнера конференції.

Один з перших ягідних кооперативів України, створений у 2010 році, зараз налічує 12 членів і 500 гектарів землі під суницею садовою, малиною, чорницею і смородиною. Місце обирали, виходячи зі зручної логістики для постачання продукції на ринок збуту Києва, вдалого розташування (траса М-06 «Київ – Чоп»), відповідності ґрунту вимогам для вирощування ягід. За порівняно невеликий проміжок часу агрофірма не тільки підвищила врожайність ягідників в кілька разів, а й відкрила своє підприємство з виробництва саджанців – «Українську ягідну гільдію». Завдяки спільним зусиллям представники кооперативу вже говорять про створення незабаром агроіндустріального парку, в якому буде сховище з РГС, центр сортування та пакування готової продукції, центр переробки.

ТОВ «Українська Ягідна Гільдія», член кооперативу з осені 2016 року, розпочало свою діяльність у напрямку розмноження та вирощування ліцензованого та сертифікованого посадкового матеріалу за європейськими стандартами. Першочергова ціль гільдії – забезпечення виробників України в цілому та виробників кооперативу зокрема, якісним, ліцензованим посадковим матеріалом, найвідоміших та продуктивних сортів ягідних культур, задля отримання можливості, виходу на експорт українському виробнику із власною продукцією.

Ягідний сегмент називають найбільш динамічним на ринку. З кожним роком зростають не лише вимоги покупців до якості ягід, але й прагнення пробувати все нові і нові їх види. Основними чотирма ягідними культурами в Україні є суниця садова, малина, чорна смородина і лохина. Стрімко завойовують популярність нішеві культури – жимолость, червона смородина і ожина. По кожній з цих культур в контексті підсумків сезону – 2017 учасники конференції отримають вичерпну інформацію.

У програмі конференції – виступи провідних експертів галузі про тенденції розвитку ягідництва в Україні та сусідніх державах, доповіді на теми вибору саджанців, вирощування та догляду, презентації сучасних технологій переробки ягід – заморозка, сушка, виробництво соків, наливок, міцних напоїв та іншої продукції.

В рамках конференції пройде Круглий стіл з питань створення торгових марок та захисту інтелектуальної власності від Генерального Юридичного партнера – патентно-правової фірмою «Пахаренко і партнери». Працюватиме мобільна експозиція Музею підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством, як частина соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

15 грудня запланований бізнес-тур до одного з кращих ягідних розплідників України «Долина-Агро». На базі підприємства відбудуться майстер-клас із зимової обрізки лохини від іноземних фахівців, демонстрація процесу вирощування саджанців жимолості, чорниці садової, ожини, малини методом in vitro і відвідування сучасного лабораторного комплексу.

Конференция состоится при содействии Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, Львовской, Ивано-Франковской, Тернопольской и Закарпатской областных государственных администраций.

Генеральный Технологический партнер – BAYER

Главный Ягодный партнер – «Кооператив «Агровесна»

Главный Деловой партнер – «Долина Агро»

Генеральный Юридический партнер – патентно-правовая фирма «Пахаренко и партнеры».

Научный патронат конференции осуществляет Институт садоводства Национальной Академии аграрных наук Украины.

Главный отраслевой партнер – Ассоциация «УКРСАДПРОМ».

Поддержку конференции оказывает Гильдия медоваров Украины.

Главный Информационный партнер – журнал «Ягодник» (Украина + Польша)

Генеральный Медиа-партнер – журнал Jagodnik (Польша)

Информационные партнеры конференции – портал «Шувар Info», портал «Шувар Info», проэкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти», журнал «Овочі та Фрукти», журнал «АгроІндустрія», Информационное агентство «Інфоіндустрія», Аграрное информационное агентство Agravery, порталы AgroOne, Agronews.

Условия участия и регистрация на конференцию – на сайте http://forum.techdrinks.info/

Или по тел.:

+38 096 994 38 77 – Виктория Ковтунович;

+38 068 424 21 80 – Марина Радчик;

+38 063 056 47 88 – Надежда Рачковская;

+38 050 823 38 69 – Ольга Казазаева.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар