До уваги ягідників: збираємося у Львові, напередодні Різдва! В ході грудневої конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться унікальний майстер-клас з зимової обрізки лохини

 До уваги ягідників: збираємося у Львові, напередодні Різдва! В ході грудневої конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться унікальний майстер-клас з зимової обрізки лохини

14-15 грудня 2017 року в західноукраїнському регіоні, відомому активним розвитком ягідництва, пройде Міжнародна науково-практична конференція для ягідної, садівничої та переробної галузей «Технології та інновації: ягідництво та переробка», організована видавничим проектом «Технології та Інновації».

У перший день у Львові учасники заходу зможуть отримати детальну аналітику українського та міжнародного ринків від провідних експертів, обмінятися досвідом, думками щодо розвитку галузі, познайомитися з новими технологіями вирощування ягід, як популярних, так і нішевих культур, дізнатися про досягнення галузі фреш-продукції та переробки, перейняти вдалий досвід колег з інших країн, взяти участь у презентації продукції. Зокрема, планується організувати дегустацію продуктів, виготовлених на базі ягід: українських наливок, настоянок, плодово-ягідних вин, лікерів, соків та ін.

Надзвичайно насичену теоретичну частину доповнить бізнес-тур у господарство  Генерального Організаційного партнера конференції – провідний ягідний розсадник «Долина-Агро», – який пройде на другий день конференції. Спеціалісти компанії «Долина-Агро» презентують унікальний лабораторний комплекс, де саджанці вирощуються за технологією in-vitro, а також презентують власний досвід вирощування лохини та догляду за цією перспективною культурою.

Компанія «Долина Агро» розташована в місті Долина Івано-Франківської області – мальовничому куточку карпатського краю. Підприємство робить акцент на впровадженні нової перспективної ягідної культури – чорниці садової, на занедбаних прилеглих землях. Спеціалісти підприємства працюють спільно з провідними вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними інститутами. Компанія внесена до Державного реєстру виробників насіння та посадкового матеріалу України та має можливість вирощувати щороку до 1 млн саджанців лохини високорослої сортів Дюк 120 (ранньоспілий), Блюкроп Дол (середньоспілий), Елліот Д2 (піздньоспілий).

На запрошення керівників компанії майтер-клас по зимовій обрізці лохини для учасників конференції буде проводити відомий білоруський ягодовод, експерт з вирощування лохини, власник компнії «Берклі» (м.Брест) Александр Березін.

Основна мета організаторів конференції – міжнародного інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, просування ягідної продукції на внутрішньому і зарубіжних ринках, сприяння продажу та експорту української ягоди.

У полі зору чергового конференц-проекту «Технології та Інновації» – широкий спектр ягідних культур: від популярних сьогодні суниці, малини, чорної смородини та лохини, до нішевих, але дуже перспективних, жимолості, червоної смородини й ожини. Науковці, експерти і практики розглянуть кожну з цих культур у контексті підсумків сезону 2017 року. Теоретична частина заходу буде присвячена, зокрема, новим сортам, вибору посадкового матеріалу, провідним технологіям вирощування, захисту насаджень від шкідників та хвороб, стратегії догляду за насадженнями під час кліматичних колізій, мистецтву передпродажної підготовки та правильному вибору ринків збуту. Інша важлива тема – технології та техніка для переробки ягід, упаковка.

Під час Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка», за традицією заходів від проекту «Технології та Інновації», відбудеться круглий стіл «Сертифікація ягідного виробництва. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок», організований Генеральним Юридичним партнером конференції – компанією «Пахаренко і партнери».

Приємне завершення конференції – дружня вечеря учасників і партнерів – відбудеться в мальовничому гірському містечку Долина, неподалік від знаменитих лижних курортів. Отож, учасники заходу матимуть нагоду поєднати у ці наповнені інформацією і спілкуванням дні  корисне (розвиток власного бізнесу) і приємне (активне дозвілля).

Конференция состоится при содействии Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, Львовской, Ивано-Франковской, Тернопольской и Закарпатской областных государственных администраций.

Генеральный Технологический партнер – BAYER

Главный Ягодный партнер – «Кооператив «Агровесна»

Главный Деловой партнер – «Долина Агро»

Генеральный Юридический партнер – патентно-правовая фирма «Пахаренко и партнеры».

Научный патронат конференции осуществляет Институт садоводства Национальной Академии аграрных наук Украины.

Главный отраслевой партнер – Ассоциация «УКРСАДПРОМ».

Поддержку конференции оказывает Гильдия медоваров Украины.

Главный Информационный партнер – журнал «Ягодник» (Украина + Польша)

Генеральный Медиа-партнер – журнал Jagodnik (Польша)

Информационные партнеры конференции – портал «Шувар Info», портал «Шувар Info», проэкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти», журнал «Овочі та Фрукти», журнал «АгроІндустрія», Информационное агентство «Інфоіндустрія», Аграрное информационное агентство Agravery, порталы AgroOne, Agronews.

Условия участия и регистрация на конференцию – на сайте http://forum.techdrinks.info/

Или по тел.:

+38 096 994 38 77 – Виктория Ковтунович;

+38 068 424 21 80 – Марина Радчик;

+38 063 056 47 88 – Надежда Рачковская;

+38 050 823 38 69 – Ольга Казазаева.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар