До Міжнародної конференції для галузей садівництва та переробки долучаються все нові учасники

 До Міжнародної конференції для галузей садівництва та переробки долучаються все нові учасники

 До початку Третьої Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» залишилося зовсім небагато часу! Дводенний захід, що відбудеться 20-21 червня в Києві в готелі «Братислава», обіцяє стати знаковими в розвитку садівничої, ягідної, та переробної галузей України, адже надасть унікальну можливість дізнатися про передові методи вирощування фруктів та ягід, отримати інструменти для виходу на новий рівень якості і прибутковості кожного господарства.

До конференції щодня долучаються нові учасники, поспішайте зареєструватися і ви! Серед гостей та експонентів заходу будуть такі підприємства і господарства: СВК Ягідки, Приватне домоволодіння «Збінський», ФГ «ГРАСС АВЕНЮ», ТОВ «Агролайн плюс», ПП «Прогресс Агро», ПП «Водава», СОК «Пирятинський Став», СД «Добробут», ТОВ «Еко-ягода», ТМ «Еко Гарден», «Агрофірма Весна 2011», «Садовое кольцо», «Мажарка» ПОСП, ПрАТ «Вікторія», ФГ «Валентина», ПАТ «Жорнище», ФГ «Водограй Плюс», ФГ «Подсолнух», Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ «Сади Донбасу», ФГ «Фруктовий сад АТ», Компанія «Фамберрі», ТОВ «Аврора», ФГ «Відродження», ТзОВ «Гідберрі», ФГ «Шанс», ТОВ «Фрутек», ТОВ «Декоплант», Українські медовари. І це ще не повний список учасників

Вже готуються представити свої напрацювання, досвід та знання спеціалісти галузі з різних регіонів України, з Польщі, Білорусі, Німеччини, Італії. Участь у виставці нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі, візьмуть компанії BASF, VORAN, PIGO, «Полив-Сервис» , Haygrove, UVC, Эвкалипт Р, БТУ-Центр, Advice&Consulting SRL, «Инсолар-холод», AgriSol, EFT group, «Спектрум», DekoPlant, ООО «ДБИ», FruiTech та інші.

Нагадаємо, основними темами конференц-дня, 20 червня, стануть «Якість плодів і ягід – передумова якісної продукції» та «Сучасне зберігання і переробка плодів та ягід». На учасників чекають виступи представників технологічних та садівничих компаній, наукових інститутів, владних структур, професійних асоціацій і союзів, юристів. Заплановані столи переговорів з торгівельними мережами.

Вперше буде проведено круглий стіл керівників садівничих, ягідних господарств і бджолярів-медоварів, присвячений особливостям виробництва натуральних високоякісних вин, соків, сидру та інших напоїв, питань ліцензування.

21 червня відбудеться насичений бізнес-тур. Учасники конференції відвідають Інститут садівництва НААН України та сімейне фермерське господарство «Валентина» (Київська обл.).

Поспішайте зареєструватися на forum.techdrinks.info!

Захід підтримують Міністерство аграрної політики і продовольства України, Гільдія медоварів України.

Генеральний партнер – компанія BASF.

Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN.

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – Інститут садівництва НААН України.

Ексклюзивний Технологічний партнер – компанія Pigo Srl.

Технологічні партнери – компанії Haygrove, UVC, «БТУ- Центр», «Евкаліпт Р», Advice&Consulting.

Організаційні партнери – Громадська спілка «Укрсадвинпром», ФГ «Валентина».

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник» та «Ягодник».

Генеральний інформаційний партнер – Інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Головний online-партнер – сайт Kurkul.com.

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар