Дізнайтеся все про виноробство та виготовлення інших міцних і слабоалкогольних напоїв із журналу Drinks. Technologies&Innovations!

 Дізнайтеся все про виноробство та виготовлення інших міцних і слабоалкогольних напоїв із журналу Drinks. Technologies&Innovations!

Перше число журналу Drinks. Technologies&Innovations скоро вийде у світ! Перший у цьому році журнал здивує читачів різноманіттям тем. У ньому ви знайдете ще більше актуальної інформації із світу напоїв, цінного досвіду відомих виноробів із різних куточків України.

Читачів видання чекає ексклюзивне інтервю з головою ГС «УКРСАДВИНРОМ» Володимиром Печком про діяльність громадської спілки, амбітні плани на новий рік, нові виклики і т. д.

Також читачі журналу дізнаються, як анексія Криму змінила долю винзаводу «Масандра» та його керівника Миколи Бойка.

На сторінках журналу буде висвітлений досвід виготовлення відомого грузинського віскі Jimsher. Читачі відправляться у віртуальну мандрівку колоритною Грузією із її вогняним запалом та нестримною енергією.

Читайте також: Триває передплата журналу Drinks Technologies на 2022 рік!

Окрема публікація буде присвячена темі експертизи вина. Начальник випробувальної лабораторії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Надія Клюваденко розкаже і про процедуру отримання сертифікату VI1 на вино та виноматеріал для експорту в країни ЄС, і про основні показники якості та безпеки вина.

Професор кафедри технології вина  та сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій, доктор сільськогосподарських наук, доцент Наталя Каменева у науковій публікації розкаже про те, чи є різниця у винах із сортів рислінг рейнський та вельшрислінг.

Також на сторінках журналу буде висвітлений досвід виготовлення сидрів. Засновник компанії Balco cider Володимир Балковий розкаже про технології виробництва цих напоїв.

Читачі журналу дізнаються про особливості виготовлення вина в Каліфорнії та основні відмінності виноробства в Україні та США. Цінним досвідом на основі стажування за кордоном поділиться винороб Ярослав Андрієць.

Читайте також: Свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» – вже в наших руках!

У новому номері журналу запланована серія ґрунтовних статей за результатами IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство», що відбудеться 3-4 березня в Одесі (смт Таїрове). Зокрема, читачі дізнаються про новітні технології у виноградарстві і виноробстві від українських і закордонних компаній, про технології виготовлення вин, представлених на виставці-дегустації на конференції, про виготовлення коньяків в Одеському коньячному заводі «Шустов», на який відбудеться бізнес-тур 15 квітня. Також за матеріалами бізнес-туру буде стаття про дегустацію ексклюзивних вин із сортів винограду селекції ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» НААН України, об’єднаних брендом «Таїровські вина», – від столових до десертних.

Читачів чекатиме стаття за матеріалами круглого столу на тему: «Ситуація в українському виноградарстві та виноробстві у 2021 – 2022 рр. Основні проблеми і шляхи їх вирішення»

Як завжди, журнал буде технологічно насичений, адже технологічний поступ – ключовий рушій у розвитку виноробства та в виготовленні інших міцних та слабоалкогольних напоїв.

Долучайтеся до кола читачів журналу Drinks. Technologies&Innovations!

Також принагідно нагадуємо, що ще триває реєстрація на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство», що відбудеться 3-4 березня в м. Одеса (смт Таїрове).

Більше інформації про конференцію читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/37

Робімо бізнес успішним разом!

Передплата журналів триває!

Із питань передплати та реєстрації на конференцію звертайтеся за контактами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті