Concours Mondial de Bruxelles: у травні в Хорватії відбудеться 30 дегустаційний конкурс вин

 Concours Mondial de Bruxelles: у травні в Хорватії відбудеться 30 дегустаційний конкурс вин

Дегустаційний конкурс вин Concours Mondial de Bruxelles відбудеться в Поречі, столиці Істрії, з 11 по 14 травня 2023 року. Від буде присвячений білим та червоним винам.

За очікуваннями організаторів, на дегустаційному конкурсі Concours Mondial de Bruxelles буде понад 7000 зразків вин, які оцінюватимуть майже 350 дегустаторів з усіх континентів. Реєстрація виробників для участі в конкурсі триває до 17 лютого за посиланням.

Concours Mondial – дегустаційний конкурс, який щороку проводять в іншій країні. Тому періодично кожен виноробний регіон має можливість презентувати себе на міжнародному рівні. Із девізом «Poreč calling» 350 членів журі цього травня вирушать до Хорватії, щоб відкривати для себе виноробний регіон Істрії з його місцевими сортами винограду впродовж трьох днів.

З 8 по 10 березня в Монпельє на півдні Франції відбудеться дегустаційний конкурс рожевих вин. Ігристі вина дегустуватимуть з 31 травня по 4 червня в Аджерола (Італія). Останнім у черзі після літньої перерви буде конкурс солодких і кріплених вин, місто-організатор ще не оголошене.

Також відбудеться Concours Mondial du Sauvignon у Франшхуку (Південна Африка) з 14 по 16 березня як єдиний конкурс, присвячений одному сорту винограду, – Совіньйону.

Читайте також:
Новий бренд бочок для витримування вина – TN Coopers. Чилійська якість та неповторність
KOBLEVO: як вдається підтримувати марку одного з найкращих виробників вина в Україні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті