Чим відрізняється виноробство в Україні та США, розкаже винороб Ярослав Андрієць на конференції “Успішне виноградарство та виноробство”

 Чим відрізняється виноробство в Україні та США, розкаже винороб Ярослав Андрієць на конференції “Успішне виноградарство та виноробство”

Унікальним досвідом поділиться винороб Ярослав АНДРІЄЦЬ, який розкаже про особливості виготовлення вина в Каліфорнії.

Про основні відмінності виноробства в Україні та США винороб Ярослав Андрієць розкаже на IV Міжнародній науково-практичній конференції “Успішне виноградарство та виноробство”, що відбудеться 3-4 березня в Одесі (смт Таїрове).

Програма конференції розрахована на 2 дні.

3 березняконференц-день, упродовж якого виступлять українські та закордонні експерти, представники провідних виноробних технологічних компаній, науковці, виноградарі й винороби-практики. У програмі конференції – виставка-презентація продукції виноробних і виноградних підприємств, виставка обладнання та матеріалів для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового й технічного винограду, презентація нових сортів винограду.

4 березнябізнес-тур, під час якого учасники відвідають угіддя ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» НААН України, ФГ “Джабурія”, відомі винзаводи.

Читайте також: Презентуємо сформовану програму IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство та виноробство»

Головний Організаційний та Науковий партнер – ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»

Генеральний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»

Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

Головний Винний партнер – ТОВ «Престиж-Груп»

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com,  «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

Умови участі в конференції – за посиланням: http://surl.li/bcsgw

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті