Чи достатньо мати гарний продукт, щоб привернути увагу до свого бренду?

 Чи достатньо мати гарний продукт, щоб привернути увагу до свого бренду?

Юлія ВАСИЛЬЧУК, СЕО компанії Concept Glass

Питання до виробника будь-якого товару: чи достатньо виробити класний продукт, щоб привернути увагу та гроші клієнта? Однозначно, якість продукту – це must have, інакше ринок швидко викидає товар із поля зору споживачів. Але є й інші аспекти, важливі у завоюванні прихильності клієнта до свого продукту.

Як стати переконливим та розповісти про себе привабливим способом на переповненому ринку? Виробники намагаються створювати унікальні зв’язки з аудиторією, щоб привернути увагу та залишити приємні враження в пам’яті клієнта. Враження повертають нас до бренду!

Споживач стає досвідченим, він все більше розуміється в різноманіттях сортів та смаків пива. Пивоварні вивчають свою аудиторію. Адже з кожним роком складніше справляти фурор. Стає необхідним підключати свою креативність та нові знання, щоб підтримувати увагу споживачів.

Що є враженням у світі пива для споживачів?

  • Історія, в котрій споживач стає головним героєм в пошуках вражень та знань, а виробник стає провідником в цих пошуках.
  • Історія знайомства – пошуку та зацікавленості.
  • Історія першої зустрічі – смаки та аромати.
  • Дизайн – візуальні та тактильні спогади.
  • Історії нових продуктів, експериментів та тестувань, зворотних зав’язків.

Враження від спілкування з брендом – це не тільки інструмент для кінцевого споживача. На В2В ринку це є також складником співпраці двох підприємств. Наша команда перебуває в постійному пошуку вражень та нових інструментів для наших клієнтів, щоб ті, своєю чергою, могли вражати споживачів. Шукаємо й експериментуємо з формами скла. Пробуємо нові методи нанесення логотипів та нові технології. Налагодили на виробництві друк подарункових крафтових коробок. Побудували процеси виробництва так, щоб замовлення виконувались упродовж найкоротшого часу. Для деяких клієнтів ми розробляємо логотипи й декори для подій. Коли клієнт після співпраці пише нам: «Ми продали все за тиждень!», ми розуміємо, що робимо класно свою роботу.

Залучайте нових партнерів з кластеру пива, хто допоможе створювати ці історії вражень та розширювати пивну ком’юніті.

Нові форми для подачі пива та розкриття ароматів, нові дизайни на скляних келихах – все це може стати частиною вашої історії з споживачем.

Контакти:
Київ, вул. Ділова, 5 Б, оф. 504
Тел.: +38 067 235 09 91
+38 044 238 83 12
concept.glass info@concept.glass

Більше читайте в новому номері журналу «Пиво. Технології та Інновації», який можна завантажити безкоштовно на сайті.

Щоб придбати друкований випуск або передплатити журнал на 2024 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті