Через карантин експорт саджанців з України впав до найнижчого за 3 роки рівня

 Через карантин експорт саджанців з України впав до найнижчого за 3 роки рівня

Через карантинні обмеження внаслідок боротьби із коронавірусною пандемією експорт саджанців з України впав до найнижчого рівня за останні три роки.

Нараз, за квітень 2020 року, садивного матеріалу експортовано на 9,6 млн грн, що значно нижче минулорічних показників, повідомляє agronews.ua. Зазначимо, що до садивного матеріалу, який експортує Україна, входять як саджанці, так і кореневища, живці та підщепи, а також міцелій грибів.

«За квітень 2019 року Україною було експортовано цього садивного матеріалу на 11,5 млн грн. За квітень 2018 року було експортовано садивного матеріалу на 11,2 млн грн», — йдеться в повідомленні. Найбільше імпортувала українського садивного матеріалу у минулому році Білорусь. В той же час позитивне сальдо найвище з Росією — 36 млн грн. На другому місці Молдова та Білорусь, позитивне сальдо по цьому товару з якими — 13 млн грн на кожну.

Варто додати, що також купували український садивний матеріал Естонія, Словаччина, Узбекистан, Папуа-Нова Гвінея, Азербайджан, Сінгапур та Канада.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар