Чарівна країна – чарівним жінкам: 3 березня у Рівному з феєричним успіхом відбулося друге зібрання Винного клубу

 Чарівна країна – чарівним жінкам: 3 березня у Рівному з феєричним успіхом відбулося друге зібрання Винного клубу

3 березня у Рівному, в ресторані KinZa, з феєричним успіхом відбулася друга вечірка-дегустація  у рамках Винного клубу “Галерея” – “Чарівна країна – чарівним жінкам”. Вечір у грузинському стилі був приурочений до свята 8 Березня.

На початку вечірки всім гостям був представлений вітальний напій Welkome drink (ігристе вино) від Партнера Винного клубу – грузинської компанії Marani. Потім, після вітального слова президента Винного клубу Катерини КОНЄВОЇ, виступила Народна артистка України Наталія-Марія Фарина, після чого розпочалася презентація вин українського виробника грузинського походження від «Винного дому Гігінеішвілі». Феєричною родзинкою дегустації став виступ анламблю грузинського танцю “Лавіта”. Закінчився вечір дегустацією грузинського коньяка Sarajishvili.

До вишуканих напоїв гостям було представлене не менш вишукане меню від ресторану KINZA. А також впродовж вечора були розіграні подарунки – вина, коньяки, набори журналів медіагрупи “Технології та Інновації”. Кілька щасливчиків виграли особливо цінний подарунок – сертифікат для догляду за обличчям від ексклюзивного партнера Винного клубу “Галерея” – Медичного центру Яни Кравчук.

Більше новин, а також фото, – згодом. Слідкуйте за оновленнями новин.

Нагадаємо, що 9 лютого відбулося перше засідання відновленого Винного клубу “Галерея”. Про те, як минув перший захід, присвячений Дню закоханих, читайте тут.
 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар