Carlsberg Ukraine допомагає забезпечувати українських соціальних працівників велосипедами

 Carlsberg Ukraine допомагає забезпечувати українських соціальних працівників велосипедами

Carlsberg Ukraine продовжує підтримувати данський благодійний проєкт Bikes4Ukraine. Компанія перевезла до України вже другу партію велосипедів, які розподілені між соціальними центрами та громадськими організаціями найбільш постраждалих від російської агресії районів Чернігівщини, Миколаївщини, Херсонщини та Київщини.

Доставлені велосипеди мають на меті полегшити надання адресної допомоги постраждалим на місцях, а також покращити мобільність соцпрацівників. Частину велосипедів також відправили до містечок тимчасово переміщених осіб у західних областях України. Разом із велосипедами доставлені та передані теплі речі, які українцям надали жителі Данії.

Співпраця Carlsberg Ukraine та Bikes4Ukraine стартувала в липні 2022 року. Перша партія велосипедів була доставлена з Копенгагена до Львова для українських переселенців. У рік 175-річчя компанії Carlsberg у цьому — додатковий символізм. Адже саме у столиці Данії – Копенгагені – розташована штаб-квартира Carlsberg Group — однієї з провідних пивоварних компаній світу. Системна допомога та взаємодія з громадами є частиною програми сталого розвитку Carlsberg Ukraine «Разом до НУЛЯ і не тільки».

***

Carlsberg Ukraine —  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664,  «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley’sGarageта інші. Під час війни в Україні Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та TuborgFoundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку  благодійним фондам та організаціям у різних містах та регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Читайте також:
AltBier: новинки та робота під час війни
Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбулася в Ужгороді 15–16 грудня

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті