Броварня Remeslo Brewery відкрила філіал у Польщі

 Броварня Remeslo Brewery відкрила філіал у Польщі

Нещодавно харківська пивоварня Remeslo Brewery відкрила в Польщі, у Кракові, філіал із фірмовим магазином. Пиво українських виробників там просто розлітається серед покупців. Детальніше про це, а також про подальші плани пивоварні журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів засновник броварні Володимир МАРЧЕНКО.

Пивоварня Remeslo brewery викупила на початку цього року польську пивоварню Kraftwerk, побудовану 2018 року. А на початку серпня цього року відзначили відкриття першого фірмового магазину Remeslo brewery в Кракові.

Засновник броварні Remeslo Brewery Володимир Марченко

– Пивоварню Kraftwerk ми викупили в березні цього року. Хочу зазначити, що стартували потужно, адже полякам дуже подобається наше пиво, а особливо те, що можна потрапити на виробництво, а також подивитися, за яких умов це пиво зберігається. Ми вже навіть отримуємо запити на франшизу від українців, котрі живуть у Польщі. Тішить, що поляки задоволено реагують на наше відкриття. Що цікаво, з-поміж снеків поляки майже не купують суху рибу, а віддають перевагу сухарикам та горішкам. Тому рибу та морепродукти ми постачаємо переважно для українців, котрі там живуть, – ділиться Володимир Марченко.  

У Польщі будуть продавати ту ж лінійку пива, що й в Україні. Але буде ще 1–2 сорти, котрі варили попередні власники викупленої пивоварні, адже вони полюбилися споживачам.

– Ми прагнемо продавати в Польщі ідентичні сорти, як і в Україні, але маємо ще попрацювати над технологією їхнього приготування. Річ у тім, що вода там не така, як у Харкові, також трохи інше обладнання. Тому маємо ще трішки вдосконалити технологічний процес, щоб пропонувати пиво, таке ж смачне, як і в нашій країні. До кінця року в Польщі плануємо вийти на реалізацію 40 тонн пива, а наступного року – 100 тонн. Також плануємо розлити стаут у дубові бочки на витримку, щоб до Нового року отримати нове пиво, – каже Володимир Марченко.

Серед постійних сортів пивоварні: Англійський темний ель, «Празьке», лагер, Бельгійський ель, Milkshake IPA mango, Golden Ale, вайцен. Найкраще продається, за словами засновника пивоварні, чеський пілзнер. У трійку найбільш популярних сортів входять також бельгійський ель та пшеничне пиво. Раз на 2 тижні у Польщі варять новинки, наприклад, хітом продаж стало фруктове пиво з ківі та манго.

Нагадаємо, що Remeslo brewery – харківська пивоварня, яка має мережу фірмових магазинів у Харкові (24), Полтаві (3), а віднедавна і в Києві. Зокрема, у Києві підписали 2 франшизи.

Читайте також:
Запрошуємо взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові
Кошти для підтримки підрозділу ЗСУ, де служить пивовар Сергій Ковтуненко, збиратимуть під час Форуму 7 вересня у Львові

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті