Запрошуємо взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

 Запрошуємо взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

Запрошуємо пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв зустрітися на XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, який організовує медіагрупа «Технології та Інновації»7–8 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород». Форум, який планували провести у 2022 році у Дніпрі, на жаль, не відбувся. Тому зараз у виробників пива, дистилятів, сидрів та інших напоїв є чудова можливість обмінятися досвідом, новинами, ідеями, підтримкою на майбутньому Форумі, який відбудеться вже менше як через місяць.

Організатори конференції, медіагрупа «Технології та Інновації», презентували програму Форуму. У програмі 7 вересня – виступи майстрів у галузі пивоваріння, виробництва дистилятів та інших напоїв, представників технологічних компаній тощо. Упродовж дня учасники обговорюватимуть ситуацію в крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів; дискутуватимуть про стабільність пива, охоплять увесь технологічний ланцюг приготування напою. Звернуть увагу й на технологічні аспекти виготовлення дистилятів.

Зокрема, цікавими будуть теми:

  • Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?
  • Створення дистилерії: від проєкту – до реалізації. Від яких помилок треба застрахуватися.
  • Нове – це незабуте старе, або Креатив пивовара.
  • Слабоалкогольні чи безалкогольні: тренд чи кардинальні зміни? Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольних напоїв.

Також у програмі першого дня – виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння. Відбудеться також презентація-дегустація напоїв від учасників Форуму – пива, міцних крафтових напоїв, дистилятів, сидрів тощо.

Також упродовж першого дні відбудеться збір коштів для відомого пивовара Сергія Ковтуненка, який зараз на фронті (щоб придбати автомобіль, потрібно 200 000 грн). Наприкінці Форуму відбудеться благодійний аукціон, виручені кошти на якому також будуть спрямовані на допомогу Сергію Ковтуненку.

На другий день, 8 вересня, свої двері учасникам бізнес-туру відкриє пивоварня «Кумпель», «Королівська пивоварня» і Театр пива «Правда». У бізнес-турі можуть взяти участь тільки учасники першого дня Форуму. Окрім того, щоб взяти участь у бізнес-турі, потрібно окремо зареєструватися.  

Програма бізнес-туру 8 вересня
10:00 – 12:00 – Візит на пивоварню «Кумпель».
13:00 – 15:00 – Візит на «Королівську пивоварню». Дегустація. Обід.
15:00 – 17:00 – Екскурсія в Театр пива «Правда».

Вартість бізнес-туру – 900 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня). Реєстрація триває. 

Більше про бізнес-тур читайте на сайті.

Нові технології виготовлення напоїв, сучасні підходи до виробництва, шляхи завоювання закордонних споживачів, дієві маркетингові інструменти – ці та інші теми будуть висвітлені на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Будемо популяризувати українських виробників пива, сидрів, дистилятів та працювати на спільну Перемогу.

З детальнішою програмою можна ознайомитися на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Реєстрація триває!

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті