BrauBeviale 2023: організатори готують потужну програму

 BrauBeviale 2023: організатори готують потужну програму

Через 5 місяців, 28–30 листопада цього року, відбудеться провідна міжнародна виставка у галузі напоїв BrauBeviale 2023. У переліку експонентів виставки – компанії, що презентують повний технологічний ланцюжок виробництва напоїв. Що готують організатори у програмі виставки – читайте далі.

– Наш девіз «Ми об’єднуємо різноманіття» відображений у нашій програмі підтримки, – підкреслює Андреа Калрайт, виконавчий директор, який протягом багатьох років відповідає за організацію BrauBeviale. – Теми, які будуть порушені на виставці, дуже важливі для відвідувачів, як і наша нова пропозиція Logistics Lounge та спеціальна виставка для виноробної індустрії.

Актуальна тема логістики

Для всіх, хто цікавиться логістикою в галузі напоїв, відбудеться Logistics Lounge. У програмі заплановані короткі презентації та жваві дискусії. Особливу увагу буде приділено питанню європейського регулювання упаковки (PPWR). Виробники напоїв з усього світу обговорюватимуть питання щодо стійкої логістики. Наслідки можливих специфікацій для всього логістичного ланцюга індустрії напоїв у Німеччині будуть досліджені з численними експертами в Logistics Lounge.

Інсайдерська зустріч LOGICircle 6.0 також відбудеться 28 листопада під час BrauBeviale у Logistics Lounge. У програмній доповіді Бернд Хюш, керуючий директор HEUSCH & PARTNER Logistics Consultants, презентує свої майбутні перспективи та стратегічне значення логістики для галузі. Потім експерти обговорять його тези та окреслять важливість сталого розвитку в логістиці. Для цієї особливої події необхідна спеціальна реєстрація.

– Як організатори Logistics Lounge у BrauBeviale, ми раді запропонувати центральне місце зустрічі для обміну досвідом і обговорення нових концепцій логістики, – говорить Торстен Гіллер, керуючий директор LOGIPACK.

Форум BrauBeviale

Учасники BrauBeviale можуть відвідати спеціалізовані лекції на форумі BrauBeviale у залі 1. Серед іншого, цьогорічна програма зосереджена на маркетинговому форумі, модератором якого буде д-р Уве Лебок, K&A Brand Research. Він використає актуальні приклади та практичні презентації, щоб показати, як працює успіх бренду. Розгляд стратегічних концепцій, таких як Giesinger Braumanufaktur або Paulaner Brauerei, надихне аудиторію.

Крім того, форум BrauBeviale охоплює широкий спектр тем протягом трьох днів ярмарку. Важливе питання – сировина майбутнього. Горст Дорнбуш та Елва Еллен Ковальд як ведучі проллють світло на доступність та безпеку сировини. Однією з порушених тем буде стійкість виробництва і вимоги, пов’язані зі зміною клімату.

Читайте також:
Холдинг Vetropack відновлює виробництво в Україні, в Гостомелі

Ексклюзивні події для виноробної промисловості

Цьогоріч відбудеться прем’єра спеціальної виставки з обробки винограду та управління винними підвалами у співпраці з Баварським державним інститутом виноградарства та садівництва (LWG). Завдяки такому фокусу BrauBeviale підкреслює, що відкривається ще більше, ніж раніше, для виноробів та виробників ігристого вина. Учасники виставки BrauBeviale завжди пропонували численні рішення для виноробної промисловості.

Найкраще – у фокусі BrauBeviale

World Beverage Innovation Awards 28 листопада відзначатиме найкращих у різних категоріях: найкращий продукт, найкраща упаковка, найкраща інновація та найкращий бізнес-сценарій. Наступного дня запланована нагорода German Hop Champion 2023 для відзначення роботи виробників хмелю.  Після цього відбудеться грандіозна церемонія нагородження European Beer Star. Усім, хто хоче знати, де варять хороше пиво, варто запам’ятати цю дату. Які пивоварні цього року отримають нагороди в 74 номінаціях, поки невідомо.

База даних експонентів і продуктів вже онлайн

Кожен уже може отримати інформацію в інтернеті: база даних експонентів і продуктів пропонує легкий доступ для кожного сектора. З налаштуванням фільтра відповідно до категорії напоїв пропонується персоналізований огляд продуктового портфоліо всіх експонентів.

Навіть компанії, які ще не зареєструвалися для участі в ярмарку, все ще можуть потрапити – плани залів і база даних експонентів дозволяють детально ознайомитися з наявними можливостями. Команда заходу буде рада допомогти учасникам в останню хвилину з будь-якими запитаннями щодо бронювання стенду для BrauBeviale.

І, звісно, кожен уже може відвідати платформу myBeviale.com – постійну виставку для всіх, хто хоче бути в курсі сировини, цифровізації, енергетики, сталого розвитку, експорту, жінок у індустрії напоїв та багато іншого.

Крім того, підписка на щомісячний інформаційний бюлетень приносить історії зі світу напоїв безпосередньо у вашу поштову скриньку: www.mybeviale.com/newsletter.

Про BrauBeviale

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Читайте також:
Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті