BrauBeviale 2022 призупинено на вимогу галузі

 BrauBeviale 2022 призупинено на вимогу галузі

Пандемія Covid продовжує похитувати міжнародний календар подій у світовому секторі технологій виробництва напоїв у 2022 році. Після інтенсивних консультацій з компаніями та асоціаціями, представленими в консультативному комітеті виставки BrauBeviale, організатор події, NürnbergMesse, вирішив призупинити BrauBeviale 2022, яка була запланована на 8–10 листопада 2022 р.

«Здійснюючи цей крок, ми завчасно реагуємо на занепокоєння ринку та забезпечуємо надійність планування для галузі», – говорить Андреа Калрайт, виконавчий директор BrauBeviale та Beviale Family. Таким чином, наступне BrauBeviale пройде з 14 по 16 листопада 2023 року в Нюрнберзі.

Читайте також: BrauBeviale 2019: місце для найкращих напоїв з усього світу!

Ось кілька думок від консультативного комітету виставки BrauBeviale:

«Ми прийняли рішення призупинити BrauBeviale у 2022 році як ключовий спонсор разом із нашим партнером NürnbergMesse. Таким чином, ми приймаємо бажання галузі провести лише одну міжнародну спеціалізовану виставку у 2022 році. Проте ми вже працюємо разом, щоб запустити ще одну привабливу та успішну BrauBeviale у Нюрнберзі в 2023 році!» Стефан Штанг, керуючий директор Private Brauereien Bayern e.V.

«Я дуже поважаю це важке, але, безумовно, правильне рішення. Замість цього, наступного року ми знову затиснемо педаль до металу в Нюрнберзі!» – Андреас Холлебер, віце-президент Глобального технологічного центру GEA Brewery Systems GmbH.

«Рішення абсолютно правильне: проведення двох провідних виставок технологій напоїв за один рік було б занадто. Ми з нетерпінням чекаємо сильного BrauBeviale у 2023 році!» Доктор Роланд Фольц, президент групи Pentair Haffmans BV.

«Надійність планування дуже важлива, особливо зараз. Я хочу висловити свою вдячність і велику повагу за це раннє рішення!» Мартін Толксдорф, директор з маркетингу, DÖHLER Group GmbH.

Про BrauBeviale
BrauBeviale є однією з провідних міжнародних спеціалізованих виставок промислових товарів для індустрії напоїв у Нюрнберзі, з близько 1100 вітчизняних та міжнародних експонентів, а також близько 40 000 професійних учасників з Німеччини та з-за кордону. Поряд з Beviale Moscow, Beviale Mexico, Craft Beer China і Craft Beer Italy, BrauBeviale є частиною сімейства Beviale.

Зазначимо, що у 2022 році відбудеться Beviale Moscow – перша в Росії виставка, яка охопила весь ланцюжок виробництва напоїв. Захід пройде з 29 до 31 березня 2022 року в павільоні 57 на ВДНХ у Москві.

Щоб зміцнити комплексний підхід, у 2022 році організатори вирішили більше уваги приділяти вину та рідким молочним продуктам. Хоча, пиво, безалкогольні напої та упаковка для напоїв також залишаються ключовими компонентами виставки.

Читайте також: Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті