«BEER INSIDE. Пивна мапа України» – ваш путівник пивним світом України!

 «BEER INSIDE. Пивна мапа України» – ваш путівник пивним світом України!

27 січня в Рівному відбулася перша регіональна об’єднана дегустація-презентація каталогу «BEER INSIDE. Пивна мапа України». Учасники заходу відвідали екскурсію чи не найстарішим пивзаводом України «Рівень», скуштували розмаїття пива від пивоварень-учасників каталогу, а також побували у ресторані-пивоварні «Кант» і посмакували там новим пивним меню. Під час відбулася прес-конференція для місцевих ЗМІ. Презентація відбулась у конференц-залі готелю «Бергшлосс» – частини Європейського пивного кварталу.

З ідеєю проєкту ознайомила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина КОНЄВА:

– Ми сьогодні презентуємо один з наших пивних проєктів – каталог «Beer Inside. Пивна мапа України». Його мета – популяризація крафтового пива, ринок якого останніми роками в Україні бурхливо розвивається, а також виховання культури споживання пива і залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт найширших мас споживачів. Під час презентації хотіли б познайомити вас з рівненськими та волинськими пивоварами-учасниками каталогу, які є переможцями пивних змагань, зокрема, Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, який цьогоріч вже пройде вп’яте у місті Рівне.

Привітав учасників презентації й познайомив із новою пивною локацією директор пивзаводу «Рівень» Мар’ян ГОДА.

– За останні 30 років з пивної мапи України зникло більше сотні пивзаводів. Лише в Рівненській області колись працювало 6 заводів, а нині залишився один. Проте відкриваються малі пивоварні, відроджується професія пивовара. Надзвичайно приємно, що пивоваріння в Україні розвивається! Свідченням тому є книга, яку сьогодні презентує редакція «Технології та Інновації». Ми як найбільше і найстаріше підприємство, яке нещодавно відзначило 175 років, претендуємо на роль пивного флагмана в нашому регіоні. Якщо ж говорити про цю локацію, то в перспективі ми плануємо тут проводити виставки, фестивалі, презентації, і це будуть, передусім, пивні заходи. Власне пиво з унікальними смаковими характеристиками має стати родзинкою і нашого міста, і Рівненської області.

У заході взяли участь власники та головні пивовари успішних пивоварень Рівненщини, Волині і Житомирщини, розповіді про яких увійшли в книгу. Це, зокрема, як відомі в Україні пивоварні «Волинський бровар», ресторан-пивоварня «Броварня на Грушевського», пивна ресторація «Кант», «Еліт», так і молоді виробники крафту Duben Brau, Luchan Brothers` Brewery, а також мережа магазинів розливного пива «Банк пива» і виробник снеків Beer Snacks. Кожна з них презентувала для гостей три свої найкращі зразки пива різних стилів: світлі та темні лагери, елі, IPA, портери і стаути, пшеничне пиво, пиво з натуральними добавками (ягоди, фрукти, лікарські трави тощо), безалкогольне пиво, а також популярний нині сидр.

Окрім того, під час заходу учасники скуштували нове пивне меню від пивної ресторації «Кант», про яке розповіла адміністраторка ресторану Оксана ЛОСОВСЬКА:

– Ми сьогодні презентуємо найпопулярніші закуски до пива, з поміж яких – сирне плато, пивна кружка, асорті з горішків і метр закусок до пива під назвою «Гастрономічний рай».

Невеличка пивоварня Duben Brau запропонувала для дегустації ІРА, Milk Stout і Belgian Blonde:

– Сорти пива, які презентуємо тут, входять до нашої класичної лінійки. Це, зокрема, ІРА в основі якого – американські хмелі, Milk Stout, куштуючи який, ви відчуєте також цікаве розмаїття солодів, а також Belgian Blonde, який варимо за класичною рецептурою із додаванням candy sugar. Вперше побував на такому великому пивзаводі й упевнений, що колись щось схоже організуємо в себе. І каталог, і презентація залишили позитивні враження. Любов до крафтового пива розпочалася ще років 6 тому, і за іронією долі, для мене пиво номер один було від «Рівня», – розповів власник і пивовар Дмитро ТАРГОНІЙ.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар