Балкові вина: стан і перспективи

 Балкові вина: стан і перспективи

Який стан та перспективи галузі балкового вина? Із якими найбільшими проблемами зіткнуться країни у 2021 році? Відповіді на ці та інші питання дала винна журналістка та експертка Шарон Нагель, провівши низку інтерв’ю з міжнародними спеціалістами галузі. Про це зазначає Bulk Wine Club. Оскільки через пандемію винороби не змогли приїхати в Амстердам на виставку The World Bulk Wine Exhibition, Bulk Wine Club надає цінну інформацію про тенденції, яких слід очікувати наступного року.

Пандемія коронавірусу стала причиною величезних фінансових втрат у виноробній галузі. Проте є й позитивні моменти. Нові можливості відкриваються для оптових виробників. Найбільшими центрами попиту та пропозиції є США, Південна Америка, Південна Африка та Китай. Як не дивно, 2020 рік відкрив кілька нових можливостей для винних компаній. Збільшився експорт виноробної продукції оптом, збільшилася кількість домашнього споживання винної продукції через карантинні заходи тощо.

У США, починаючи з кінця 2019 року, були доволі мляві оптові та роздрібні продажі. Це призвело до того, що майбутнє вина у США було під знаком питання. Під час же карантинних заходів зросла популярність вина. Але це тільки частина історії. Більше читайте на сайті Bulk Wine Club.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар