AWITC: подорож назустріч досвіду, знанням і майбутньому українського вина

 AWITC: подорож назустріч досвіду, знанням і майбутньому українського вина

19-та виставка AWITC відбулася в Аделаїді (Південна Австралія) з 20 по 23 липня 2025 року. Технічна конференція австралійської виноробної промисловості поєднала широку програму пленарних засідань, семінарів, постерів, студентського форуму та соціальних заходів з торговою виставкою галузі. На заході Україну представляли Наталія Бурлаченко, бренд-амбасадор Vinos de La Luz та Ганна Саркісян, декан факультету технології вина і туристичного бізнесу Одеського національного технологічного університету. Про це вони розповідають на своїх офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook.

«Разом з професоркою ОНТУ Ганною Саркісян брали участь у 19-ій Технічній конференції виноробної галузі Австралії (AWITC) та торговій виставці. Конференція та виставка мали практичний та прикладний характер. Велика кількість наукових досліджень, не теоретичних, а тих, які були втілено в життя, були представлені в рамках конференції. Цінність цього заходу в тому, що він проводиться раз на три роки, – тобто науковці, дослідники мають досить часу, щоб перевірити свої теоретичні дослідження на практиці та представити результати в доповідях. Я щиро вдячна нашим австралійським колегам та партнерам з Australian Grape & Wine, за підтримки Government of South Australia та The Australian Wine Research Institute (AWRI), за запрошення відвідати цю подію, що відбулася 20–23 липня в Аделаїді. Ми були раді зустріти на конференції наших друзів і партнерів, отримати надзвичайно цінний досвід і натхнення для нових проєктів.», – каже Наталія Бурлаченко.

За словами Наталії Бурлаченко, український сектор виноградарства та виноробства має амбіції, потенціал і готовність до розвитку, вдосконалення та міжнародної співпраці.

«Це не просто подія, яка проходить раз на 3 роки — це масштабний майданчик для обміну реальним досвідом, результатами наукових досліджень, які вже працюють на практиці. Тут говорять не про теорію, а про втілені рішення, які формують сучасне виноробство. Роль науки в нашій галузі — ключова. Та справжній прорив можливий лише тоді, коли бізнес стає надійною опорою для дослідників. Саме такий приклад демонструє BIG WINES та 46 Parallel Wine Group, які входять до міжнародної виноробної спільноти Vinos de La Luz», – зазначає Ганна Саркісян.

«Дякую з глибокою повагою власниці та СЕО компаній Наталії Бурлаченко— за довіру, підтримку українських науковців з ОНТУ та спільну віру в те, що розвиток українського виноробства — це внесок у майбутнє економіки України. Ми щиро вдячні Australian Grape & Wine, The Australian Wine Research Institute (AWRI) та уряду Південної Австралії за запрошення й можливість бути частиною цього унікального простору знань і співпраці. Маємо спільну мету — сильне, конкурентоспроможне, інноваційне українське виноробство, визнане в усьому світі. Це лише початок», – додає Ганна Саркісян.

Читайте також: Вино — це не просто напій. Це частина культури, традицій Закарпаття

А ще більше цікавих статей про виноробство, пивоваріння ви можете прочитати у наших журналах. Електронна версія доступна до завантаження безкоштовно на період війни: https://techdrinks.info/archive/.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» виходить друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Пиво. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно. 

Детальніше про ціни та передплату читайте тут.

Щоб придбати друкований випуск нового журналу або передплатити видання на 2025 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Ціна одного примірника журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – 300 грн. Ціна одного примірника журналу «Ягідник» – 240 грн. Ціна одного примірника журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І. & Горішник» – 240 грн.

Передплата триває!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті