Ексклюзивне видання – Weyermann® Almanac of World Beer Recipes – презентують на виставці BrauBeviale у Нюрнберзі

 Ексклюзивне видання – Weyermann® Almanac of World Beer Recipes – презентують на виставці BrauBeviale у Нюрнберзі

Компанія Weyermann® Malting повідомляє про випуск у світ абсолютно нового, значно розширеного видання The Weyermann® Almanac of World Beer Recipes від співавторів Томаса Краус-Вейерманна та Горста Дорнбуша. Книга в електронному форматі буде презентована на BrauBeviale 2023 (28–30 листопада) у Нюрнберзі, Німеччина (зал 1, стенд 403).

Альманах є третьою книгою, яку створили 2 автори, Томас Краус-Вейерманн та Горст Дорнбуш, після Dark Lagers (Master Brewers Association, 2018) та Untergärig und Dunkel (Fachverlag Hans Carl, 2020). Томас Краус-Вейерманн – один із провідних світових експертів із солодоваріння й пивоваріння та співгенеральний директор Weyermann® Malting Company у Бамберзі (Німеччина). Горст Дорнбуш — колишній пивовар і засновник Cerevisia Communications LLC, консалтингової та контент-маркетингової фірми в міжнародній пивоварній промисловості у Вільямсбурзі, Вірджинія, США. Разом вони втілили свій спільний досвід у виробництві пива в цю фундаментальну роботу. 

Розробка цього альманаху тривала понад три роки. Він відкривається 150-сторінковим підсумком найновіших знань із пивоваріння для практичного пивовара, зведеним у зручний для читання посібник. У цьому розділі розглядаються такі теми, як хімія хмелю, солоду та води; процеси пивоваріння для різних конфігурацій варочного цеху та підвалу; обробка дріжджів; стилі пива та формування рецептів; бочкова витримка; сенсорні аспекти оцінки пива та багато інших тем, актуальних для приготування чудового пива.

300-сторінкова частина книги містить електронну добірку із 170 добре перевірених рецептів пива — від середньовічних стилів – до класики, що виникла під час промислової революції, а також до інновацій сучасного руху крафтового пивоваріння і навіть до творчих винаходів авторів. На завершення книги, як допоміжний засіб для формулювання рецептів, є три зручні оновлені додатки зі специфікаціями для сотень інгредієнтів для пивоваріння, доступних пивоварам сьогодні. Також є майже 200 фотографій та ілюстрацій, загальний покажчик. Одним словом, цей вичерпний посібник із пивоваріння є незамінним доповненням до сучасної довідкової бібліотеки будь-якого розміру.

Альманах (ISBN 978-0-984444-2-2-59800) доступний для перегляду на стенді Weyermann® (зал 1, стенд 403) під час Brau Beviale. Для завантаження та домашнього друку текст буде доступний у вівторок, 28 листопада, в онлайн-магазині Weyermann® у двох форматах: DIN A4 (524 сторінки) і розмір US Letter (535 сторінок). Ціна: 89,90 €

Компанія Weyermann®, яка є успішним сімейним підприємством у четвертому поколінні зі штаб-квартирою в Бамберзі, привносить колір і смак у пиво з 1879 року. Weyermann® пропонує понад 85 видів солоду, сорти для пивоварів по всьому світу, в 135 країнах, на всіх континентах!

Читайте також:
BrauBeviale 2023: що готують організатори однієї з провідних міжнародних виставок у галузі напоїв
Відомо, хто здобув титул кращих сомельє та кавістів за результатами професійних конкурсів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті