BrauBeviale 2023: що готують організатори однієї з провідних міжнародних виставок у галузі напоїв

 BrauBeviale 2023: що готують організатори однієї з провідних міжнародних виставок у галузі напоїв

BrauBeviale 2023 наближається: з 28 по 30 листопада 2023 року Нюрнберзький виставковий центр знову стане місцем зустрічі фахівців із виробництва та маркетингу пива, вина, ігристого, міцних та безалкогольних напоїв. Це подія для всіх, хто шукає новітні технології, які допоможуть долати виклики в повсякденній діяльності. На виставці буде презентований повний асортимент продукції для пивоварної промисловості та виробництва інших напоїв. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки вже впродовж багатьох років.

– Ми вже можемо сказати, що дуже задоволені бронюванням експонентів на цьогорічній виставці BrauBeviale, — говорить Андреа Калрайт, директор виставки BrauBeviale, — тому що BrauBeviale скоро повернеться у своїй старій силі після вимушеної чотирирічної перерви та буде представляти себе знову як надійний партнер для галузі виробництва напоїв.

Це підтверджує, що представники галузі виробництва різноманітних напоїв прагнуть обмінюватися інформацією, презентувати власну продукцію та її переваги для сучасного пивоваріння й виробництва інших напоїв.

Щоб відвідати виставку та забронювати квитки – переходьте за посиланням.

Новинка – Young Talents Camp для молодих талантів

Вперше на BrauBeviale буде спеціальна зона для підростаючого покоління, слухачів, студентів та молодих спеціалістів. Завдяки табору молодих талантів команда BrauBeviale створила невимушене місце для зустрічей у залі 7А, де молоді спеціалісти зможуть спілкуватися з людьми своєї вікової групи. У таборі молодих талантів протягом трьох днів ярмарку діятиме індивідуальна програма. Теми програми включають зворотне наставництво, мережевий круглий стіл з HR-експертами, погляди на повсякденне життя впливових осіб та практичні приклади використання штучного інтелекту в контролі бродіння, а також довідкову інформацію щодо розробки інновацій у виробництві напоїв. Сюди обов’язково варто заїхати всім учням, студентам і молодим спеціалістам.

Ознайомитися з додатковою інформацією можна за посиланням.

Інструменти для підготовки візиту

Відвідувачі-спеціалісти отримають переваги від чіткого розподілу товарних груп у всіх дев’яти виставкових залах. Добре відомий маршрут простягається від залу 1, де можна знайти всіх постачальників сировини та сенсорних продуктів, до залу 9 із його технологіями, що дозволяє кожному відвідувачу знайти правильні зали за власним списком вимог. Завдяки опціям вибору в базі даних експонентів і продуктів можна спланувати індивідуальні маршрути відвідувачів виставковими територіями.

Детальніше читайте за посиланням.

Форум BrauBeviale для фахівців у галузі виробництва напоїв

Відвідувачі-спеціалісти повинні обов’язково ознайомитися з пропозиціями в допоміжній програмі. Форум BrauBeviale у залі 1 надає експертам широкий спектр тем: постачання сировини в часи кліматичних змін, приклади утилізації CO2 або наслідки нового європейського закону про паковання тощо.

Вся програма доступна за посиланням.

Export Forum German Beverages

Нові імпульси для всіх експортоорієнтованих відвідувачів виставки обіцяє Export Forum German Beverages 30 листопада з 10:00 до 13:00 у Forum BrauBeviale. Однією з тем цієї програми є питання «Зростаючий континент Африка – чи потрібні ринку німецькі напої?» Концепція цього програмного компонента, який вперше включено безкоштовно як частину допоміжної програми, спрямована виключно на відділи продажів і маркетингу виробників напоїв.

Детальніше читайте тут.

Бізнес це ще не все

Звичайно, цього року BrauBeviale знову виправдає свою репутацію мережевої платформи. Додатково до спеціальних зон для винної промисловості, а також для експертів з логістики, будуть працювати дегустаційні зони. П’ять різних барів запропонують професійні дегустації пива, вина, алкогольних напоїв тощо.

Крім того, щорічна церемонія нагородження European Beer Star 29 листопада 2023 року, ймовірно, приверне багато відвідувачів. За результатами оцінювання буде виявлено, які пивоварні отримали найвищі бали журі EBS у 74 категоріях.

Інновації в індустрії напоїв будуть відзначені премією FoodBevMedia World Beverage Innovation Awards: 23 переможці з усіх галузей індустрії напоїв будуть оголошені 28 листопада 2023 року о 16:00. Категорії нагород включають екологічне паковання, спортивні/енергетичні напої та інноваційні інгредієнти.

Про BrauBeviale

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті