6 червня Україну презентують на 44 Конгресі Міжнародної організації вина і винограду

 6 червня Україну презентують на 44 Конгресі Міжнародної організації вина і винограду

Сьогодні, 6 червня, під час 44 Конгресу Міжнародної організації вина і винограду українська делегація розкаже про наше виноробство у виступі з назвою «Відкрий для себе українське вино».

– Україна – східноєвропейська країна зі стародавньою історією, щедрими землями та сильними людьми. Наше минуле глибоко пов’язане з історією виноробства. Наше суворе сьогодення робить нас міцнішими для нашого майбутнього. І наше майбутнє, безперечно, полягає в розвитку нової ери українського виноробства. Україна належить до Нового Старого Світу. Ми маємо що  розповісти про нашу виноробну галузь. Ми запросили спікерів, які є частиною різних процесів створення вина, і вони, незважаючи на війну, творять історію українського вина, – зазначає заступниця голови громадського об’єднання «УКРСАДВИНПРОМ» із міжнародних зв’язків Наталія Бурлаченко.

Українське виноробство презентують голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир Печко, директорка ННЦ «ІВіВ ім В Є Таїрова» НААН України Ірина Ковальова, засновниця Першої в Україні Школи Сомельє Наталія Благополучна, винороби Едуард Городецький та Євген Шнейдеріс. Спікери звернуть увагу на практичну ситуацію у виноробстві сьогодні і труднощі, з якими вони щоденно стикаються, на проблеми працевлаштування, що виникли після того, як мільйони людей покинули країну тощо.

Також із словом виступить меценат та інвестор Рікардо Фернандес Нуньєс, який є найбільшим і найважливішим філантропом та єдиним інвестором українського вина під час війни. Він поділиться своїм досвідом інвестування в Україну, своїм прогнозом та планами на майбутні роки.

Фото – ННЦ “ІВіВ ім В Є Таїрова”

Читайте також:
З науковим підходом та прагненням експериментувати працюють на сучасній виноробні «Кирнички»
Українські вина KOBLEVO презентували на головній події у світі кіно – Cannes Film Festival 2023

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті