Зустріч FTradeClub Berries перенесено через важку епідеміологічну ситуацію в Україні

 Зустріч FTradeClub Berries перенесено через важку епідеміологічну ситуацію в Україні

Проєкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти» змушений перенести дату проведення зустрічі резидентів FTrade Club Berries та чергової конференції «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок» на невизначений термін через погіршення епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням COVID-19 в країні.

«І ми як організатори, і учасники заходу до останнього сподівалися, що зустріч все ж відбудеться в квітні, але в такий важкий для нашої країни період здоров`я і безпека людей – на першому місці. Тому ми змушені змінити дату проведення зустрічі професіоналів ягідного ринку і перенести її тоді, коли ситуація із поширенням коронавірусної інфекції покращиться. Найближчим часом ми повідомимо про можливі онлайн-альтернативи для тих, хто зареєструвався раніше або планує зробити це незабаром», – повідомляє Олександр Хорев, керівник проекту« АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Для всіх, хто зацікавлений у перспективах розвитку ягідного ринку України в цьому сезоні, проєкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти» 6 квітня провів вебінар «Ягідний прогноз-2021». У рамках вебінару свій погляд на розвиток ягідного бізнесу країни представили Олександр Хорев (проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти»), Андрій Ярмак, (ФАО), Олександр Ярещенко (Інститут садівництва НААНУ) і Федір Прима (Аграрна компанія «Еко-Парк »). Тим, хто не встиг взяти участь у вебінарі, доступний його відеозапис на Facebook-сторінці проєкту.

Найближчим часом проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти» також презентує аналітичні продукти учасникам ягідного ринку країни та оголосить про проведення нових бізнес-заходів в онлайн-форматі. Слідкуйте за анонсами і бережіть себе!
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар