Вийшла у світ унікальна книга – “Довідник із захисту плодових культур” Юрія Яновського

 Вийшла у світ унікальна книга – “Довідник із захисту плодових культур” Юрія Яновського

Раді повідомити, що нещодавно отримали примірник нової унікальної книги від Юрія Яновського, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва. Отримати таку цінну книгу з авторським автографом – велика честь для редакції журналу “Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації”.

“Довідник із захисту плодових культур” – це величезна книга обсягом майже 500 сторінок, у якій висвітлено основи інтегрованого захисту рослин у садівництві, детально розглянуто особливості біології й чисельності основних шкідливих видів у ценозах багаторічних насаджень. У книзі поданий цілий комплекс засобів захисту рослин проти різноманітних хвороб. Автор висвітлює практичні рекомендації щодо захисту рослин.

Книга має ілюстрації шкідників, хвороб, засобів захисту від них, узагальнювальні таблиці. “Довідник із захисту плодових культур” Юрія Яновського – книга, яку повинен мати кожен професійний садівник. Адже основа професіоналізму в будь-якій сфері діяльності, у тому числі в садівництві, – наукова підкованість.

Читайте також:

Україна встановила рекорд за рівнем імпорту фруктів у 2020 році

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар