Осіння акція на журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Ягідник»

 Осіння акція на журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Ягідник»

Встигніть придбати комплект журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», а також «Ягідник» за 2021 рік всього за 800 грн (замість 1200 грн). У комплекті – 9 журналів. Акція діє до кінця листопада! Поспішіть отримати енциклопедію садівництва, виноградарства та ягідництва за вигідною ціною.

Журнали традиційно мають глибоке тематичне наповнення. Це незамінний помічник для тих, хто уже вирощує плодово-ягідні культури, хто тільки планує торувати ягідно-садівничу стежку, або хто тільки навчається у вишах за спеціальностями агрономічного напряму.

Як вирощувати яблука, груші, виноград та отримувати високоякісний урожай та бажаний прибуток? Як створити ефективний бізнес на вирощуванні відомих та нішевих садових і ягідних культур? Як переробляти плоди та вигідно їх реалізовувати на внутрішньому та зовнішньому ринку? Які є технології у виробництві вина, напоїв на основі фруктів і ягід, медових напоїв, соків? Відповіді на ці питання шукайте в журналах «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

У полі зору видань – різні культури: яблука, груші, сливи, абрикоси, персики, черешні, малина, ожина, суниця садова, обліпиха, актинідія, столовий та технічний виноград тощо. Кожна рубрика складається із комплексу статей – про досвід вирощування культури в одному з господарств України або Європи, наукова стаття та поради технологічного характеру, що стосуються певної культури.

На сторінках журналу перспективні компанії презентують новітні методи захисту культур від шкідників та хвороб, сучасного поливу, обробітку ґрунту, створенню нових насаджень і т.д. Прогнози експертів у аналітичних статтях допоможуть створити бізнесплани на наступний сезон, розставити правильні акценти, виправити помилки.

Журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Ягідник» – це енциклопедія садівництва, виноградарства і ягідництва. Кожен номер журналу наповнений ексклюзивною інформацією, спрямованою на допомогу в створенні нових бізнес-ідей. 

З питань придбання журналів за акційною ціною звертайтеся за телефоном

+38 097 528 36 46 (Альона Данчук).

Передплачуйте журнали, користуйтеся інформацією на сайтах techdrinks.infotechhorticulture.com, jagodnik.info та беріть участь у науково-практичних конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва України і світу!

Нагадаємо, що триває реєстрація на VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Дізнатися більше – на сайті: http://forum.techdrinks.info

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті