В Україні з`явилися перші приватні виробники спирту

 В Україні з`явилися перші приватні виробники спирту

Вже місяць, з 1 липня ДП «Укрспирт» більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі та певні зміни для «Укрспирту».  Про це написав Сергій Блескун, в.о. глави «Укрспирту», на своїй сторінці у Facebook.

«Поступово кількість наших клієнтів зменшуватиметься. Компанії будуть відмовлятись брати спирт в колишнього монополіста і купуватимуть там, де вигідніші умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз. Так працює відкритий ринок», — повідомив Блескун.

За його словами, затягувати з приватизацією «Укрспирту» не можна. Це буде рівносильне тому, що заводи підприємства стануть непотрібні.

«Цей варіант подій для мене є неприпустимий. Тому ще раз наголошую на необхідності найшвидшої приватизації об”єктів ДП „Укрспирт“. І тут ми на одній хвилі з професіональною та потужною командою Фонда державного майна України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Вони — великі майстри своєї справи», — зазначає в.о. глави «Укрспирту».

Крім цього, у зв`язку з демонополізацією зараз також важливий контроль за об`ємом виробництва і реалізації спирту зі сторони держави.

«Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізовує спирту як по нашим, так і по іншим заводам, по покупцям, але зараз такої можливості у нас немає», — підсумував Сергій Блескун.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар