УПОА презентує сучасну систему управління експортними продажами фруктів і ягід

 УПОА презентує сучасну систему управління експортними продажами фруктів і ягід

Під час торгового форуму в рамках міжнародної конференції “Яблучний бізнес України-2019“, що відбудеться 14-15 серпня у Дніпрі, фахівці Української плодоовочевої асоціації (УПОА) представлять сучасну систему управління екпортними продажами фруктів і ягід, яку вони планують розгорнути для своїх членів.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Вчора дивився – мені подобається як вона виглядає вже зараз”,- поділився враженнями економіст ФАО.

“Найважливіше, що УПОА готове робити це без комісій – за рахунок внесків учасників. На мій погляд – це перший крок до створення прозорої кооперації виробників з метою створення потужного оператора експортного ринку і запобігання проблем, що виникли в сезоні 2018/19 при роботі з нечесними посередниками і у садівників, і в імпортерів. Це також спосіб зміцнення іміджу української продукції на світових ринках “, -зазначив Андрій Ярмак.

Андрій Ярмак також підкреслив, що фахівці Української плодоовочевої асоціації (УПОА) планують надати повну інформацію байерам, які не братимуть участі в конференції, про всіх українських садівників і овочівників – учасниках торгового форуму, які відповідають мінімальним вимогам готовності до експорту.

Також він повідомив, що для участі в експортному форумі в рамках конференції вже подали заявки понад 25 іноземних представників з усього світу, зокрема, 10 компаній з ОАЕ зареєструвалися для участі в заході.

“Їх всіх цікавить яблуко і більшість з них цікавить лохина. Майже всі вони також працюють з картоплею і овочами, тому це також чудова нагода для овочівників”, – зазначив економіст ФАО.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар