Український джин: це реально!

 Український джин: це реально!

Дніпрянин Олександр Рябцев власноруч створює унікальні рецепти дистилятів

Виготовлення крафтових дистилятів – це безмежний політ фантазії, використання безлічі інгредієнтів, а також постійна гра з ароматами та відтінками смаку.

Як поєднаються ті чи інші складові між собою? Який у результаті буде смак і аромат напою? Всі ці тонкощі створення крафтових дистилятів потрібно відчувати та вміти передбачати. Цим, власне, і може пишатися Олександр РЯБЦЕВ із Дніпра, котрий виготовляє вино, бренді, настоянки і навіть… джин – родзинку його асортименту.

ЧОМУ САМЕ КРАФТОВІ ДИСТИЛЯТИ

За освітою Олександр Рябцев – організатор транспортних перевезень, свого часу він керував декількома фірмами, одна з яких була пов’язана з логістикою. Але вже мав захоплення, яке останнім часом переросло у справу життя.

– Виготовленням алкогольних напоїв я займаюся майже 10 років, – розповідає виробник Олександр Рябцев. – Доленосною в цьому питанні стала моя поїздка до Грузії, де я спробував смачні вина та чачу. Маючи досить великий садок і відповідно свою сировину, зокрема виноград, вирішив спробувати… З того часу я вже не хотів пити магазинного алкоголю.

Після повернення додому в Олександра Рябцева були перші спроби виготовлення виноградного вина, а потім – його вдосконалення. Він знайомився з досвідченими виноробами, які давали поради щодо технології, поринав у літературу – словом, черпав звідусіль максимум доступної інфор- мації. Вдосконалював винотехнологію і, в підсумку, це вже досить відомий бренд, продукція якого має нагороди.

– Я виготовляю вина, бренді та інші настоянки. Також були проби і з віскі, але не зовсім вдалі. Тому я шукав нові цікаві рецепти різноманітних напоїв і одного разу натрапив на статтю про джин. Спробував зробити – і в мене вийшло, напій сподобався і мені, і друзям, – пригадує Олександр Рябцев.

– На дегустаційному конкурсі дистилятів, який організовує Асоціація крафтових дистиляторів України, я навіть отримав нагороду.

Натхнений нагородою, виробник спробував проводити експерименти із застосуванням різноманітних інгредієнтів. Деякі з них здавались абсолютно нехарактерними для цього знаменитого напою.

Читайте також: Сьогодні відзначається Міжнародний день джину з тоніком: історія та рецепт коктейлю

У Дегустаційному конкурсі Ukraine Wine&Spirits Awards 2021 оголосили переможців

Продовження статті читайте у друкованій версії журналу «Напої. Технології та Інновації» №3 (89) 2021.

Придбати або оформити передплату на журнал можна за телефонами менеджерів:

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті