У Рівному успішно стартувала ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації».

 У Рівному успішно стартувала ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації».

Дводенний захід відбувається у Рівному 12-13 грудняв готелі “Айвенго”. Ця зустріч наприкінці року – чудова нагода підбити підсумки сезону, обговорити виклики та шляхи їх вирішення, поділитися досвідом та будувати плани на майбутній сезон.

Конференція «Ягідництво і переробка» – ефективний майданчик для поширення нових технологій, передового досвіду та інноваційних методик, які є у світі. Тут зустрінуться всі гравці ягідного бізнесу – ягодоводи, переробники, компанії-виробники обладнання, технологій, супутніх матеріалів, представники розсадників, трейдери, науковці та експерти галузі, – зареєстровано вже близько 300 учасників!.. Програма конференції включатиме й виступи практиків, які радо поділяться власним успішним досвідом та застережуть від помилок.

Спікери конференції говоритимуть і про інші аспекти вирощування, захисту, живлення та зрошення, передпродажної підготовки, переробки та маркетингу популярних ягід – деталі у програмі. Широко будуть представлені на виставці техніка, технології й супутні матеріали для ягідництва та переробки компаніями-експонентами.

13 грудня відбудеться бізнес-тур на переробне підприємство «Агропереробка» та підприємство із заморожування органічних ягід «АГРО ФРОСТ РІВНЕ».

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар