Сьогодні завершується пільгова реєстрація участі в конференції «Мільйон із гектара»

 Сьогодні завершується пільгова реєстрація участі в конференції «Мільйон із гектара»

Пільгова реєстрація участі в третій національній аграрній конференції «Мільйон із гектара» завершується 23 січня. Звертаємо увагу усіх зацікавлених учасників ринку, що подальші заявки на участь будуть оброблюватись з урахуванням нових реєстраційних внесків.

 

Нагадуємо, що конференція традиційно пройде в дводенному форматі: пленарна частина 1 березня (конференц-зала «Славутич Арени», Запоріжжя) та практичний бізнес-тур до провідних господарств Запорізької області 2 березня.

 

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Спонсором конференції виступає Український Проект Бізнес-Розвитку Плодоовочівництва. Подія відбудеться за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА. Генаральний медіа-партнер конференції – журнал «Пропозиція».

 

Учасники події: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (здебільшого, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які мають на меті диверсифікувати своє виробництво).

 

Більш докладна інформація про конференцію знаходиться на офіційному сайті події, а з питаннями щодо події, будь ласка, звертайтесь до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»: +380 562 320795; +380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com; +380 67 6343980 – Олександр Хорев, fruit.chief@fruit-inform.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар