Про проект

ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

Вашій увазі пропонуємо спеціалізований науково-аналітичний B2B проект
«Технології та Інновації»

Створений на базі журналу «Напої. Технології та Інновації », який об`єднав різні галузі - виробництво напоїв і плодівництво (садівництво, вирощування ягід, виноградарство, хмелярство і горіхівництво), портал www.techdrinks.info є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників згаданих галузей країн всього світу

Спеціалізований науково-аналітичний B2B проект «Технології та Інновації» - це 2 тематичних видання «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Напої. Технології та Інновації», а також 3 дочірніх видання: «Ягідник», «Пиво. Технології та Інновації» та «Горішник».

Від землі до келиха, від вирощування саджанців до магазинної полиці, - проект пропонує ідеї для бізнесу та шляхи їх втілення в життя, пропагує нові технології і допомагає впроваджувати інновації не тільки в виробничий процес, а й в мислення людей.

Актуальна інформація, новини компаній, думки експертів, юридичний практикум, досвід передових виробництв країн світу, - ось далеко не повний перелік рубрик інформаційного портфеля порталу techdrinks.info.

Але головною складовою порталу є презентація міжнародних професійних спеціалізованих журналів «Напої. Технології та Інновації» (виходить з 2011 року), «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Пиво. Технології та Інновації», спільний польсько-український проект «Ягідник» і спецпроект «Горішник».

Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, виноградарстві та хмелярстві, включаючи вирощування ягід, горіхів, хмелю, а також пропонує способи переробки: на вино, соки, міцні напої типу граппа, коньяк, кальвадос, пюре та ін.

Журнал «Напої. Технології та Інновації», на додаток до вищевказаних тем, інформує також про нові технології у виробництві пива, горілки, мінеральних вод, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Журнал «Пиво. Технології та Інновації»присвячений сучасним технологіям виробництва найпопулярнішого напою в світі і просуванню передового досвіду. Особливий акцент - на крафтового пивоварінні та діяльності малих пивоварень.

Журнал «Ягідник» містить актуальну інформацію про вирощування, зберігання, пакування та реалізації фруктів і ягід. Польський і український досвід з перших вуст, а також технології від провідних компаній світу.

Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризації передового європейського і світового досвіду вирощування горіхів, презентації передових технологій і сучасного обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяння у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок, і т.д.

Поширення журналу - це підписка, адресна і рекламна розсилка в паперовому та електронному вигляді для підприємств по виробництву напоїв країн СНД, активна робота на міжнародних галузевих виставках в країнах СНД, Європи та світу, участь в конференціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних заходах в Україні та інших країнах. Адресно журнал доставляється категорійним менеджерам торгових мереж України і ближнього зарубіжжя.

Портал techdrinks.info і журнали видавничого проекту «Технології та Інновації», а також щомісячна електронна газета «Технології та Інновації» гарантують для своїх читачів найбільш ефективний баланс інформації, що включає актуальні аналітичні, подієві, технічні та наукові матеріали, і реклами.

Журнал має зручний формат 200x290 мм, повнокольорові лакові обкладинки, його обсяг 80-112 сторінок, повнокольоровий.

Тираж - 6 000 екземплярів
Мова - російська, українська, англійська (вибірково).

ГОЛОВНІ ЦІЛІ ВИДАННЯ:

• інформування учасників ринку про найактуальніші тенденції розвитку галузей, сучасні технології, обладнання, інструменти і матеріали, що застосовуються в світі;

• сприяння розвитку і зміцненню ділових зв`язків між господарствами і компаніями, виробниками фруктів, ягід, горіхів, виноробної продукції і пива і підприємствами супутніх (суміжних) галузей;

• допомога компаніям і підприємцям у налагодженні зв`язків з логістичними та торговими організаціями, з метою реалізації продукції на ринках України, Європи та світу.

• юридична та інша підтримка учасників ринку.

Все це, в загальному і в цілому, дозволить компаніям використовувати в виробничих процесах передовий досвід, удосконалювати існуючі виробничі потужності, поліпшити технології виробництва і, в кінцевому підсумку, підвищити якість продукції, що випускається до рівня світових стандартів.

АУДИТОРІЯ ВИДАНЬ:
• керівники виноградарських, садівничих, виноробних, пивоварних підприємств, підприємств з виробництва міцних алкогольних і безалкогольних напоїв, - як великих, так і середніх і малих підприємств;
• представники органів влади, які мають вплив на вищезгадані галузі і можливість сприяти їх розвитку;
• керівники і провідні фахівці підприємств суміжних галузей - виробників саджанців, обладнання, техніки, інструментів, тари і упаковки, препаратів і ін.
• головні агрономи та технологи підприємств, начальники цехів, завідувачі лабораторіями;
• науковці провідних профільних наукових установ України і зарубіжних країн.

ПОШИРЕННЯ:
• на спеціалізованих виставках в Україні, Росії, Молдові, Польщі, Грузії, Азербайджані, Латвії, Литві, Естонії, Білорусі, Болгарії, Румунії, Хорватії та інших країнах Європи і світу.

Для постійних читачів і партнерів пропонується розміщення новин на порталі techdrinks.info, а також на сторінках видання. Для передплатників видання на безкоштовній основі публікуються статті, інтерв`ю та репортажі з виробництв, виноградників.

Шановні панове! Прийшов час об`єднати зусилля заради досягнення найкращого результату. Проект «Технології та Інновації» допоможе вам в цьому!

З повагою,

Катерина Конєва, Надія Ящук,

засновники міжнародного проекту «Технології та Інновації»

 

До відома:

Назва, концепція, зміст і дизайн журналів видавничого проекту «Технології та Інновації» є інтелектуальною власністю засновників журналу і охороняються Законом "Про авторське право".

За зміст рекламних оголошень редакція відповідальності не несе. Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів публікацій.

Передрук - тільки з письмового дозволу агентства.
 
Засновники: Конєва Е.В., Ящук Н.І.
Видавець: ПП «Дрінкс Гелері»

Свідоцтво про реєстрацію

Серія КВ №17376-6146Р від 21.01.2011 р

 

наверх