Рада підтримала план приватизації «Укрспирту»

 Рада підтримала план приватизації «Укрспирту»

Народні депутати України підтримали план приватизації, який запропонували Мінекономіки і ДП «Укрспирт».

Про це написав Тимофій Милованов, міністр Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства, на своїй сторінці у Facebook.

«Ті, хто працювали з спиртовим бізнесом, знають наскільки галузь криміналізована. Що там десятками років не можна було нічого змінити, заводи працювали нелегально, а спирт продавався на тіньовому ринку. Тепер все по іншому. Вчора стартував визначальний етап демонополізації спиртової галузі — приватизація», — написав Милованов.

За словами міністра, процес приватизації розпочнеться в 2020 році з передачі до ФДМУ перших 36 заводів ДП «Укрспирт», із них: до 15 травня — ті ДП, в яких все майно зареєстроване, або частково зареєстроване, до 16 червня — ще 5 ДП, що залишились, до 1 липня — підприємства Концерну «Укрспирт». Зазначимо, що Фонд держмайна готує підприємства до продажу через аукціони на ProZorro.Продажі.

«Наше завдання — забезпечити прозорість, оскільки конкурентний ринок спирту — це інвестори, капітал, новітні технології та прогрес. А це значить зарплати для працівників галузі та розвиток самих підприємств», — вважає урядовець.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар