ПРЯМУЄМО ДО НАТУРАЛЬНОСТІ: чому соки прямого віджиму – це оптимальний продукт для раціонального харчування

 ПРЯМУЄМО ДО НАТУРАЛЬНОСТІ: чому соки прямого віджиму – це оптимальний продукт для раціонального харчування

Натуральне, корисне, рослинне – ці тренди харчування останнім часом перебувають на вістрі популярності. Бажання споживачів вживати якісні та здорові продукти спонукає виробників сповна забезпечити цей попит. Тому чимало підприємств, котрі гарантують якість своєї продукції, зараз активно розширюють асортимент виробів на користь саме натуральних продуктів для здорового харчування.

Актуально це й для компанії «Вітмарк-Україна», яка посідає провідні позиції на вітчизняному ринку соків, напоїв і дитячого харчування у сегменті фруктово-овочевих соків та пюре. Серед найвідомішої широкому загалу продукції «Вітмарк-Україна», яку виготовляють на Одеському консервному заводі дитячого харчування, – соки торгових марок Jaffa та «Наш сік», смузі «Просто Фрукти», дитяче харчування «Чудо-Чадо». Але особливу нішу в асортименті компанії займає продукція торгової марки «ПрямоСік» – стовідсотковий сік прямого віджиму, який виготовляють зі свіжих фруктів та овочів, без додавання води і цукру.

Новітня технологія виробництва таких соків дає змогу максимально зберегти корисні властивості ягід, овочів і фруктів, з яких їх виготовляють, стверджує головний технолог СП «Вітмарк-Україна» Наталія ТХІР.

ЯК ЗБЕРІГАТИ КОРИСТЬ

Соки прямого віджиму «ПрямоСік» виготовляють за технологією пресування на сучасному ефективному обладнанні. Перед початком переробки сировина обов’язково проходить вхідний лабораторний контроль. Потому відбірні овочі, ягоди та фрукти ретельно миють, подрібнюють і пресують. Після механічної обробки сік пастеризують у те-пловій установці поточного типу при температурі 95-97 °С. Після короткої теплової обробки, яка триває лише 60 секунд, сік швидко охолоджують до температури 25-27 °С. Увесь процес надшвидкий і загалом триває лічені хвилини. Ще одна важлива собливість про- дукції торгової марки «ПрямоСік» – відсутність додаткового очищення. Це дає змогу отримати «на виході» корисний продукт з високим вмістом поживних речовин.

 

Ознайомитись з продовженням статті можна у випуску №2 (21) журналу “Садівництво і Виноградарство. ТІ”.

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

+38 097 968 95 16,

+38 096 491 66 92,

+38 095 921 04 33

Чи надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар